Lilypie Kids Birthday tickers

وروجک مامان آرش
 
درباره وبلاگآرشيو وبلاگ
نويسندگان
آمار وبلاگ
RSS Feed
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳۸۸/۸/٢٧

این آموزش یک روز کلاس فرانسه بود که شب موقع خواب خودش خواست که ضبطش کنیم. روز بعد سر کلاس به همین قشنگی به معلمش جواب داده بود و به جای یکی، دو تا استمپ هپی فیس جایزه گرفته بود.
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳۸۸/۸/٢٥

هفته گذشته هفته امتحانات آرش بود. ظاهراً برنامه ریزی شون اینطوری بوده که  امتحان هر کلاس را معلم فرانسه و انگلیسی یک کلاس دیگه برگزار میکرده. دیروز که رفتم دنبال آرش، معلم فرانسه اش سر کلاس بود. گفت: آرش امتحان فرانسه هفته گذشته را محشر داده و نفر اول شده. هورا

برای دوره بعدی کلاسهای فوق برنامه شنا و تکواندو ثبت نامش کردیم که از 12 دسامبر کلاسهاش شروع میشه. قلب

پ.ن: عکسهای این پست یاد ایام بود. ماچ
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳۸۸/۸/٢۳

امروز شنبه آخرین جلسه تکواندو آرش بود که اجازه دادند من و باباجلال هم در سالن حضور داشته باشیم و کلی از تکواندو بازی وروجک خان لذت ببریم.

 
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳۸۸/۸/۱۸

شنبه صبح آرش را بردم مدرسه برای کلاس تکواندو و فرانسه. قلب 

کلاس فرانسه تمام شد ولی آخرین جلسه تکواندو هفته آینده است. ماچ بعد از کلاس با هم رفتیم پارک صفا. شنبه اول هر ماه آنجا Flea Market برگزار میشود. یک دور کلی زدیم و از اجناس دست دوّم دیدن کردیم، بعد آرش کلی بدو بدو و بازی کرد و بعدازظهر بود که برگشتیم خانه.

و

و

و امّا امروز 18 آبان ماه تولد آقا پویای گل ما دالتون شماره دو است.

پویا عسلی تولدت مبارک. هورا
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳۸۸/۸/۱٥

دیروز آرش برای دوّمین بار با ۵ ستاره Star Student کلاس شد. با این همه شیطنت و حرف زدنش سر کلاس دیگه داشتم از ستاره گرفتنش ناامید میشدم که دوباره شیطونکم کلی خوشحالم کرد.

امروز صبح بیدار شدیم و تمیز کاری کردیم. بعد رفتیم Emirates Mall افتتاحیه Ductac بود و کلی کلاسهای نقاشی و کاردستی و ... برگزار میکرد.

و

بعد هم ناهار خوردیم و رفتیم فرودگاه دنبال باباجلال. تا باباجلال را دیدیم، آرش بدو بدو رفت بغلش و بدون اینکه چیزی بگه چند دقیقه ای خودش را چسبونده بود به باباجلال و یکی دو ساعتی هم دائم دور و بر بابا بود و معلوم بود که حسابی دلش تنگ شده بوده.

و این هم شما و آرش خواننده:

فایل خواننـدگی آرش
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳۸۸/۸/۱٠

شنبه صبح زود بیدار شدیم و رفتیم برای هفتمین جلسه تکواندو و فرانسه. کلاس تکواندو به دلیل بیماری مربی کنسل شد ولی فرانسه برگزار شد. یک چیزی حدود 15 دفعه از صبح تا شب آرش سراغ باباجلال را گرفت و گفت که همین الانِ الان بابا جلالم را میخوام.

آرش اینروزها به کتابهای Mr. Men and Little Miss علاقه فراوانی پیدا کرده و هرچند روز یکبار یکی دو تا از کتابهای این سری را میخریم. شبی هم دو تا کتاب قبل از خواب با اعمال شاقه میخوانیم. زبان توی مدرسه هر روز یکی از کتابها را میس دِران براشون میخواند.

حالا این شما و این هم دو تا از این سری داستانها به زبان آرش وروجک:

و

Click to show "Mr. Men Show" result 2

پ.ن: از آنجائیکه بیشتر دوستان گلم نوشته بودند که نتونستند داستان آرش را بشنوند فایلهاشو اینجا میذارم که اگه مایل بودین بشنوین.

http://jiluah.persiangig.com/audio/ArashVoice/SM_A0010.mp3

http://jiluah.persiangig.com/audio/ArashVoice/SM_A0009.mp3
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳۸۸/۸/۸

پنج شنبه طی مراسمی نفرات برتر نظرسنجی بانوان برتر وبلاگستان فارسی معرفی شدند. خاله آزاده جون زحمت کشید از طرف من و آرش وروجک در جشن شرکت کرد.

نتایج نظرسنجی در بخش وبلاگ های مادران و کودکان به شرح زیر است:

http://mykindlyarshia.persianblog.ir  
http://hastiyemaman.blogfa.com
http://jiluah.persianblog.ir
http://youna.persianblog.ir
http://newcomingbaby.persianblog.ir

بدین ترتیب ما امسال سوم شدیم. تشویق از تک تک عزیزانی که به وروجک ما رای دادند سپاسگزارم و به تک تک کسانی که رتبه های اول تا صدم را آوردند صمیمانه تبریک میگم. قلب

و امّـــــــــــــــا خبر اینکه

باباجلال امروز ظهر راهی تهران شد و یک هفته ای من و آرش وروجک با هم تنها هستیم. خدا به داد من بیچاره برسه کلافهبا یک شیطونک خستگی ناپذیر قلب

پ.ن: دیروز رفتیم آرش دوز دوم واکسن آنفولانزا را زد و اصلاً هم مثل دفعه قبل درمانگاه را روی سرش نگذاشت. دروغگو
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳۸۸/۸/٦

امروز صبح داشتم آرش را میرساندم کلاس که معلم فرانسه اش را دیدیم. سلام و صبح به خیر گفتم. معلمش به فرانسه به آرش سلام داد که آرش ساکت نگاهش کرد بدون اینکه جواب بده. تا خواستم بهش اعتراض کنم، معلمش گفت:

He is not a child at all. He is just a child infront of you. In class he behaves different.

از همه دوستان گلم که در انتخابات وبلاگی به وبلاگ آرش وروجک رای دادند و باعث شدند آرش هم وبلاگش جزء وبلاگهای برتر شود، یک دنیا سپاسگزارم. قلب

بدون شرح بغل
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳۸۸/۸/۳

وروجک خنده رو

وروجک اخمو

وروجک ورزشکار

شنبه صبح ششمین جلسه تکواندو و فرانسه برگزار شد. فقط دو جلسه دیگه مانده که این کلاسها تمام بشه.

فرانسه یادگرفتنش خیلی عالیه ولی اشکال ماجرا اینجاست که من بلد نیستم خجالت برای همین راحت میتونه شیطونکم من را بذاره سر کار ساکت

 

شیطونک بلا
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳۸۸/۸/۱

آرش تا الان خواندن این کلمات  dad, big, a, the, in, the, this, bib, to, bag, kid, bed را یاد گرفته. شبها کتاب خواندن قبل از خواب خودش یک پروژه اساسی شده. دائماً دنبال این کلمه ها میگرده و تا پیداشون میکنه میگه و کلی هم ذوق زده میشه. قلب

5شنبه شب یک مهمان خیلی عزیز برامون آمد. عمو محمد دوست چندین و چند ساله باباجلال. با اینکه سفرشون خیلی کوتاه و کاری است، با این حال به ما در کنارشون خوش گذشت و جای خاله مرسده را کلی خالی کردیم.

دیروز که رفتم دنبال آرش، از میس دران خانم معلمش راجع به وضعیتش پرسیدم که گفت:

Today I was checking their birthdays. I was surprised when I saw Arash is too young and he is so advance for his age. He is Excellent.

ظاهراً آرش از همه بچه های دیگر کلاس کوچکتر است. بغل

این روزها حسابی سرکار گرفتار هستم و اصلاً فرصت اینترنت بازی ندارم دل شکسته