Lilypie Kids Birthday tickers

وروجک مامان آرش
 
درباره وبلاگآرشيو وبلاگ
نويسندگان
آمار وبلاگ
RSS Feed
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩۱/٢/۳٠

5شنبه آرش به قول خودش اوّلین Trip را از طرف مدرسه رفت و با همکلاسی هاش و بچه های دو سه تا از کلاسهای دوم دیگه بعد از مدرسه برای دیدن انیمیشن سه بعدی OutBack رفتند سینمای ابن بطوطه. ساعت 6:30 بعد از کار رفتم مدرسه دنبالش. پر از شادی و هیجان بود و معلمشون هم که دیگه گفتن نداره بنده خدا موهاش هرکدام به یک طرف سیخ سیخ بود. زبان

5شنبه بعدازظهر پیانو داشت که معلمش از آهنگهای کنسرتش راضی است و کنسرت قرار است 9 ماه ژوئن برگزار شود.

جمعه حرف "فـ ف" را در کلاس فارسی یاد گرفت و بعدازظهر درسهای مدرسه را در کلاس فرانسه مرور کرد.

شنبه صبح ژیمناستیک و بعدازظهر نقاشی داشت. عصری هم در آستانه سی و هفت سالگی من با هم رفتیم JBR برای عکاسی و حاصل کار معرکه بود.
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩۱/٢/٢٧

امروز با خبر شدیم که پرسپولیس و الشباب در ورزشگاه الشباب امارات مسابقه دارند. بچه های دانشگاه قرار بود دسته جمعی بروند. این دومین مسابقه فوتبالی بود که از نزدیک دیدیم.

آرش با ماهـا اینا با سرویس دانشگاه رفت و من هم از شرکت آمدم خانه حاضر شدم جلال آمد دنبالم و با دو سه تا از همکاران رفتیم ورزشگاه. جمعیت زیادی پشت درها منتظر بودند و این درحالی بود که یک هیچ پرسپولیس عقب بود. چند دقیقه ای معطل شدیم تا درها باز شد و رفتیم پیش آرش.

آرش و دوقلوها (کیان و کسرا)

آرش و یاسین در حال تفسیر فوتبالی  

وقتی رفتیم داخل آرش چون پرسپولیس عقب بود، غمگین بازی را دنبال میکرد ولی خداراشکر سه تا گل تا پایان بازی پرسپولیسی ها زدند و سه یک برنده شدند.

این صحنه گل دوم است که کلی باعث شادی ما شد.

جالبه که 90% تماشاچی ها ایرانی بودند و فقط 10% برای تشویق الشباب آمده بودند!!

بسیار لذت بخش و پر از استرس و شادی بود. قلب  جای همه بخصوص پرسپولیسی ها و بخصوص پدر عزیزم که عاشقانه دوستشون دارم، خیلی خیلی خالی بود.  ماچ
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩۱/٢/٢٤

آقای آرش خان اینبار هم با معدل 95 یک دانش آموز Outstanding شد. با اینکه دو تا نمره زیر 90 داشت ولی در مجموع با توجه به سختی درسهاش بد نبود.

دیروز صبح اول رفتیم کلاس ژیمناستیک.

و

بعد برگشتیم خانه. دو سه ساعتی استراحت کردیم و اینبار رفتیم کلاس نقاشی.

Heron

بعد برگشتیم خانه و آماده شدیم برای یک هفته پر از کار و کار و کار...

پ.ن.1: دو سه روز پیش وقتی لباسهای فرم مدرسه آرش را تنش کردم دیدم داره دنبال کاپشن سایز متوسطش میگرده!!! برام عجیب بود چون معمولاً گرمائی است و هوا هم این روزها حسابی گرم شده!!!  وقتی ازش پرسیدم متوجه شدم به خاطر اینکه به دوستهاش نشون بده سایز متوسط هم اندازه اش میشه و فقط لباسهاش سایز کوچک نیست!!! تو اون گرما کاپشنش را پوشیده. بمیرم برات شیطونک ریزنقش من. ماچ
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩۱/٢/٢۳

امیدوارم زیباترین گلها زیر پاتون
قشنگترین چشمها بدرقه راهتون
زیباترین لبخند ها بر لبانتون و بالاترین دستها نگهبانتون

روزتون مبارک ماچ
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩۱/٢/۱٧

امروز تو مدرسه مراسم شو موزیک بود. هر سه کلاس با همدیگر سه تا آهنگ اجرا میکردند. معلمشون با پیانو میزد و بچه ها دسته جمعی میخواندند. مراسم ساعت 3:30 بعدازظهر بود و من ساعت سه مرخصی گرفتم و بدو بدو رفتم مدرسه که درست به موقع رسیدم.

مراسم قشنگی بود و بچه ها پر از انرژی و زیبا اجرا کردند ولی چون زیاد جلو نمیشد رفت عکسهام جالب از آب در نیامد.

اینهم نقاشی این هفته پسرک:
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩۱/٢/۱٦

جمعه ظهر معلم فارسی آرش آمد و حرف "و" را به آرش یاد داد. بعد از ناهار رفتیم کلاس شطرنج. بعد برگشتیم باباجلال را برداشتیم و سه تائی رفتیم امارات مال. با بنیامین و آرمین کوچولو و بابا و مامان گلشون قرار داشتیم. عصر بسیار خوبی را در کنارشون گذراندیم.

یک کوچولو طول کشید تا بچه ها یخشون باز بشه ولی خیلی زود همه با هم صمیمی شدند و شروع به بازی و شیطنت کردند.

اول بچه ها بولینگ بازی کردند و بعد یک عالمه بازی دیگه تو Magic Planet و بعد هم شام.

شنبه صبح هم آرش کلاس ژیمناستیک داشت.

تلاش برای پل زدن

و در نهایت
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩۱/٢/۱٥

گاهی آدم ها آن قدر زود عوض می شوند، آنقدر زود که تو فرصت نمی کنی به ساعتت نگاهی بیندازی و ببینی چند دقیقه بین دوستی ها تا دشمنی ها فاصله افتاده است !!!! دل شکسته
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩۱/٢/۱۳

وقتی شنا و ژیمناستیک ادغام میشوند
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩۱/٢/۱۱

آرش شنبه صبح کلاس ژیمناستیک داشت. مثل همیشه سر کلاس بسیار شلوغ، پرحرف و شیطون بود.

بعد از کلاسش رفتیم خرید هفتگی و سریع برگشتیم خانه. مشغول مرور Science و Social Studies (علوم و تعلیمات اجتماعی) شدیم. تمام که شد رفتیم امارات مال برای کلاس نقاشی. آخرین جلسه سری جدید کلاسش بود و سه هفته اخیر روی بوم با Fan Brush کار کرده بودند که حاصل تلاششون بسیار زیبا شده بود.

اثر هنری وروجک کوچولوی ما
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩۱/٢/۸

دیشب جای همگی خالی تولد فاطمه در ریم البوادی جمیرا دعوت بودیم  و شب خوبی را در کنار دوستان گذراندیم.

تولدت مبارک فاطی. قلب
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩۱/٢/۸
 
 
اولین امتحانهای دوره ای ترم سوم از دیروز شروع شد و تا پایان هفته آینده درگیر خواهیم بود.
 
کلاسهای آموزشی ش این هفته همه عالی بودند. میس جن (شنا) - میس بت (پیانو) و خانم قاسمیان (فارسی) از پیشرفتش خیلی راضی بودند.
 
چندوقت پیش کوپن دو جلسه کلاس شطرنج براش گرفته بودم که امروز اولین جلسه اش را شرکت کرد و به نظر میرسه که خیلی علاقه مند شده و مایل است که کلاسها را ادامه بده. امروز همه مهره ها و نحوه حرکتشون را یاد گرفت.
احتمال زیاد اگه برنامه مون جور بشه این کلاس را هم ادامه میدیم.نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩۱/٢/٢

آرش معمولاً تو مسابقات و کنسرت و ... خداراشکر خیلی خونسرد است امـّا دیروز کمی هیجان و اضطراب داشت و خودش ساعت 6 بیدار شد و ما را هم بیدار کرد تا آماده بشیم!!

معمولاً صبحها با زور و چک و چونه برای اینکه چند دقیقه بیشتر بخوابه، درست دقیقه نود از خواب بیدار میشه و با غرغر حاضر میشه!

سریع آماده شدیم و بردیمش مدرسه. آرش، مستر ماریو (مربیش) و هم تیمی هاش با مینی بوس رفتند ابوظبی و مامان، باباها هم همگی مثل ماشین عروس دنبالشون در حرکت بودند زبان آنقدر هم سرویس سریع حرکت میکرد دروغگو که دو ساعت طول کشید تا رسیدیم.

تو تیم دبی، آرش از نظر قد و قواره از همه کوچولو تر بود.

 نمای کلی از همه تیم های شرکت کننده

اولین مرحله پرش از سکو و رول کردن بود که آرش هر دو حالتش را عالی انجام داد. تشویق

و دومین مرحله حرکات آکروباتیک و زمینی بود که آرش با اینکه کمی هول شده بود و شتاب زده بود ولی در مجموع فوق العاده بود. اوج لذت من و باباجلال را از دیدن هنرنمائیش نمیتونم درست شرح بدم!! بغل

 

فیلم حرکات زمینی

بعد که همه تیم ها کارشون تو هر دو مرحله تمام شد چند دقیقه ای مشغول جمع بندی  نتایج شدند و اول نفرات برتر را اعلام کردند که تو حرکات زمینی از تیم دبی آرش اول شد. تشویقتشویقتشویق

بهت افتخار میکنم عشق من ماچ

بعد نتایج تیمی را اعلام کردند که شویفت دبی در مجموع حرکات به همراه شویفت شارجه سوم شد و بچه های شویفت ابوظبی که واقعاً از تیم های دیگه بهتر بودند اول شدند.

و

و امـّا این هم لوح تقدیر شیطونک قهرمانم

بعد از مسابقه در رستوران مدرسه به بچه ها ناهار دادند. ما منتظر شدیم تا تمام شد. آرش را برداشتیم و سه تایی برگشتیم دبی. رفتیم امارات مال ناهار خوردیم و جایزه برای آرش سه تا ماشین مسابقه گرفتیم.

بعد آرش را گذاشتیم کلاس نقاشی و رفتیم خرید هفتگی. بعد از خرید آرش را برداشتیم و سه تائی برگشتیم خانه.
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩۱/٢/۱

این روزها کماکان و با شدت آرش مشغول یادگیری جدول ضرب است. نمره ریاضی ذهنی هفته پیشش خیلی پائین بود ولی این هفته نمره کامل را گرفت.

برای تمرین عصرهایی که من زودتر از سر کار میام با هم میریم استخر هم آب بازی میکنیم و مسابقه میدیم هم با شعر و بازی جدول ضرب را آرش حفظ میکنه.

چهارشنبه کلاس شنا فوق العاده بود ولی آب سرد بود و آرش بهانه گیر. با اینکه عالی شنا کرد ولی یکسره غر زد که سردش است و میخواد از آب بیاد بیرون. این روزها درست مثل یک ماهی کوچولو شده و من غرق لذت از تماشای شنا کردنش.

پنجشنبه کلاس پیانو هم عالی بود و میس بت کاملاَ ازش راضی بود.

جمعه ظهر کلاس فارسی داشت که این هفته "کـ ک" را یاد گرفت. بعدازظهر هم کلاس فرانسه داشت .