Lilypie Kids Birthday tickers

وروجک مامان آرش
 
درباره وبلاگآرشيو وبلاگ
نويسندگان
آمار وبلاگ
RSS Feed
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩۱/۸/٢٧

برنامه شنبه مون مثل همیشه بود. آرش صبح اول وقت ژیمناستیک و بلافاصله بعد از اون کلاس شنا. بعد از شنا کمی با دوست جدیدش شیرین کنار دریا بازی کرد و بعد رفتیم امارات مال.

از آنجائیکه از 5شنبه امتحانات پایان ترم اول شروع میشه، کمی روخوانی کتاب سیندرلا را تمرین کردیم و لغتهای جدیدش را یاد گرفتیم. بعد تمرین Handwriting حروف بهم پیوسته را هم انجام دادیم.

3:45 آرش رفت کلاس نقاشی و من هم همان دور و برها برای خودم چرخیدم تا کلاسش تمام شد.

برگشتیم خانه دیکته فارسی تمرین کردیم. اول بهش 5 جمله گفتم. به تعداد غلطهای ریز ریزش جمله های جدید بهش میگفتم. آنقدر این کار را تکرار کردیم تا بالاخره بدون بی دقتی جمله اش را کاملاً درست نوشت. هنوز خیلی احتیاج به تمرین داره تا راه بیفته.
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩۱/۸/٢٦

دیروز باباجلال رفت سر کار و من و آرش هم روز را به تمیزکاری و استراحت گذراندیم. امروز صبح هم کلاس جبرانی شنا در جمیرا بیچ هتل بود. 

امروز مایک مربی جایگزین بود که خیلی هم عالی بود. آرش نیم ساعتی شنا کرد. طول استخر را پشت سر هم رفت و برگشت. بعد آماده شد و راه افتادیم.

بفرمائید شطرنج چشمک

شطرنج کنار استخر را آرش مرتب کرد و چند دقیقه ای با باباجلال بازی کرد و بعد چون گرم بود بازی را کوتاه کردیم و آرش شـــاه باباجلال را از صفحه شطرنج خارج کرد و ..

و قهرمان شد. زبان

و

بعد رفتیم امارات مال خرید هفتگی، ناهار و برگشتیم خانه کلاس فارسی. امروز حرف "ث" را یاد گرفت.
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩۱/۸/٢٤

آقای آرش خان کارنامه دوره ای دوّم، ترم اوّل، کلاس سوّم را دیروز گرفت و با معدل 96 شاگرد Outstanding شد. تشویقتشویقتشویق

این دوره نسبت به دوره قبل نمره هاش به مراتب بهتر است و تنها یک نمره پائینتر از 90 داره. نکته خوب هم اینه که بیشتر درسهای اصلی ش مثل ادبیات انگلیسی، علوم، اجتماعی، کامپیوتر و ... را 100 گرفته است.

فردا به مناسبت اول محرم و شروع سال جدید هجری قمری تعطیل هستیم و دوباره آخر هفته طولانی ای در پیش داریم. 

این هم اثر هنری دو هفته پیش آرش:

پ.ن: موقعی که آرش امتحان Computing داشت، باباجلال براش کلاس عملی گذاشت و دل و روده یک کامپیوتر را باز کرد و یکی یکی چیزهایی که در کتاب یاد گرفته بود را بهش نشان میداد و توضیح میداد. رسیدند به دکمه Reset که روی کامپیوترِ نمونه نبود و باباجلال بهش گفت چون این کامپیوتر جدید است، دکمه Reset روش نداره. 

یک کمی گذشت و رسیدند به پورت سریال که باباجلال اینبار گفت: چون این کامپیوتر کمی قدیمی است پورت سریال داره ولی کامپیوترهای جدید دیگه ندارند و به جای آن پورتهای USB دارند...

آرش بلافاصله پرسید: باباجلال بالاخره این کامپیوتر قدیمیه یا جدید؟!  متفکر
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩۱/۸/٢۳

امتحان های آرش چهارشنبه تمام شد و یک نفس راحت کشیدیم. این بار خیلی فشرده و تو هم تو هم بود و تو یک روز چهار پنج تا امتحان داشتند.

5شنبه به خاطر ترافیک نصف کلاس پیانو را از دست دادیم. جمعه کلاس فارسی بود که آرش حرف "ع" را یاد گرفت. فقط 5 حرف دیگه مانده تا کتابش تمام بشه ولی احتیاج به تمرین زیاد داره تا بتونه راحت امتحان کلاس اول را بده.

شنبه صبح ژیمناستیک معرکه بود و نکته ای که جالبه اینه که بطور محسوسی هر جلسه با جلسه قبل فرق میکنه و کلی بهتر میشه. 

بعد بلافاصله شنا داشت که معلمش گفت که تکنیک کرال سینه اش عالی شده و دیگه هیچ مشکلی نداره. یکی از دوستان هم دخترشون "شیرین" را که هم سن و سال آرش است آورده بودند که تست بده.

شیرین هم سطح آرش بود و قرار شد از هفته آینده با هم آموزش ببینند.

کلاس نقاشی هم اینبار یک پسر بچه را باید میکشیدند که مال هر کدوم از بچه ها یک مدل شده بود. بعضی ها تپلی، بعضی ها لاغر، بعضی ها گریان و بعضی ها شاد.

اینهم اثر هنری شیطونکم که مثل خودش لاغر و استخوانی بود:

 
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩۱/۸/۱٦

آرش هر سال در کلاس حرکات موزون مدرسه شرکت میکند. کلاسها مجانی و معمولاً در زنگهای تفریح مدرسه یا بعد از ساعت مدرسه برگزار میشوند.
دیروز که باباجلال رفته بود دنبال آرش میس دیانا معلمش گفته بود: هیچوقت اجازه ندین که آرش Dance را رها کنه. اینجا دانش آموزان زیادی داریم که در کلاسها شرکت میکنند ولی آرش یکی از دو سه نفری است که بسیار عالی است و پر از استعداد است. 
دیگه حال باباجلال بعد از شنیدن استعداد شگرف یکی یک دونه اش وصف نشدنی است.
این پست مربوط به شو  حرکات موزون 2012  است. لینک
 
و اینهم ویدیو حرکات موزون کلاس دومی ها

نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩۱/۸/۱۳

برنامه آخر هفته ما تقریباً مثل همیشه بود. 5شنبه آرش کلاس پیانو داشت.

جمعه ظهر کلاس فارسی داشت. معلمش گفت که شش هفته دیگه فارسی کلاس اولش تمام میشه و آماده میشه برای امتحان.

احتمال زیاد و به امید خدا دی ماه تو امتحانات کلاس اول شرکت خواهد کرد. داریم برای ثبت نامش با مدارس ایرانی اینجا مذاکره میکنیم.

جمعه بعدازظهر هم میس جولیانا آمد و درسهای فرانسه را با هم مرور کردند.

شنبه صبح ژیمناستیک معرکه بود. حرکت پل را که هفته پیش مشکل داشت اینهفته به سادگی انجام میداد!!!! (بعنی ایستاده و با نگاه کردن به دستها به عقب خم میشوند تا پل بزنند و باید روی دستها فرود بیان) و پرش و ایستادن روی دستها برروی سکو را هم موفق شد دو سه باری انجام بده که مورد تشویق همه مامان و باباهای حاضر و مربیش قرار گرفت. 

بعد کلاس شنا داشت که رفتیم و تشکیل نشد. دو سه دوری شنا کرد و چون آب استخر سرد بود زود آمد بیرون و رفتیم لب دریا مشغول جمع آوری صدف شدیم.

بعد دوتائی رفتیم امارات مال. اول ناهار خوردیم بعد مشغول مطالعه شدیم. درسهای ریاضی، ریاضی ذهنی و کامپیوتر را که یکشنبه امتحان داشت مرور کردیم.

ساعت 3:45 آرش رفت کلاس نقاشی و من هم بدو بدو رفتم کارفور خرید هفتگی. بعد از آن باباجلال هم آمد و سه تائی برگشتیم خانه.
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩۱/۸/٩

از فردا امتحانات دوره ای سری دوم ترم اول شروع میشود و آقای آرش خان تا اواخر هفته آینده روزی سه چهار تا امتحان داره.

این تمرین انشاء یا Writingشون است. نکاتی که باید رعایت کنند خط اول باید فرورفتگی داشته باشه. اسامی روزها و مکانها و ... باید با حرف بزرگ شروع بشه. نقطه گذاری درست انجام بشه و نتیجه گیری آخر انشاء هم خیلی مهم است و 5 نمره داره.

موفق باشی شیطونکم. قلب
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩۱/۸/٧

تعطیلات چهار روزه ما به سرعت برق و باد گذشت و از فردا باید دوباره برگردیم سر کار. کار خاصی هم نکردیم. بیشتر وقت به استراحت و سریال دیدن گذشت.

یک شب تولد دختر همکار جلال، رستوران درکه دعوت داشتیم که آرش با دوقلوها حسابی سرگرم بود و شب خوبی را در کنار دوستان گذراندیم.

و یکی دو بار هم رفتیم Marina Walk یکی دو ساعتی پیاده روی کردیم و برگشتیم خانه.

بیشتر کلاسهای آرش این هفته تعطیل بود. فقط کلاس ژیمناستیک و شنا برگزار شد.

حرکت جدید

برای این حرکت هم باید از حالت ایستاده با نگاه کردن به انگشتان و خم کردن کمر به عقب پل بزنند که هنوز آرش کامل نمیتونه خودش انجام بده و نیاز به کمک داره.

بعد از ژیمناستیک هم بلافاصله شنا داشت. استخر هتل شرایتون آنقدر شلوغ بود که هر حرکتی میکرد سه نفر سر راهش سبز میشدند و اصلاً کلاس جالبی از آب در نیامد.

بعد از کلاس آرش نیم ساعتی در ساحل بازی بازی کرد و صدف جمع کرد بعد برگشتیم خانه.
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩۱/۸/۳

عید سعید قربان بر شما دوستان گلم مبارک.قلب

و امـــــّـــا بالاخره تعطیلاتی که از مدتها قبل انتظارش را میکشیدیم فرا رسید و ما از فردا تا یکشنبه تعطیل خواهیم بود و از دوشنبه باید دوباره بریم دنبال کار و زندگی.

اثر هنری آقای آرش خان حاصل چهارهفته ی گذشته ماچ