Lilypie Kids Birthday tickers

وروجک مامان آرش
 
درباره وبلاگآرشيو وبلاگ
نويسندگان
آمار وبلاگ
RSS Feed
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩۱/٩/٢٩

پاییز ثانیه ثانیه می گذرد، یادتان نرود این جا کسی هست که به اندازه تمام برگ های رقصان پاییز برایتان آرزوهای خوب دارد.

عمرتان یلدایی، دلتان دریایی، روزگارتان بهاری ♥
پیشاپیش یلدایتان مبارکباد. ماچ

پ.ن: خاله پرستو هم یکشنبه از هلند آمد و جمع مهمونامون کامل شد. این روزها حسابی سرمون شلوغ است.  ماچ
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩۱/٩/٢٦

کارنامه آرش را پنجشنبه گرفتیم و وروجکم اینبار هم با معدل 96 دانش آموز OutStanding شد.  تشویقتشویقتشویق 

نقاشی اسب را هم شنبه کامل کردند و با خودش آورد. به نظر من که بسیار بسیار زیباست.
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩۱/٩/٢٥

جمعه صبح تمیرکاری های آخر را انجام دادیم و رفتیم فرودگاه. سری اول مهمانهای گلمون آمدند. مامانی ثریای عزیز و عمه اعظم گل. کلی هم ما را با هدایای قشنگشون شرمنده کردند.

آرش خیلی هیجانزده و خوشحال است. مدرسه اش از پنجشنبه سیزدهم دسامبر تا ششم ژانویه تعطیل شد و یقیناً در کنار مامانی اینا حسابی بهش خوش خواهد گذشت.

جمعه عصری بعد از ناهار و استراحت، رفتیم آپ تاون مردف و سیتی سنتر مردف. 

شنبه کلاسهای آرش را دسته جمعی رفتیم. اول ژیمناستیک، دوم شنا، سوم امارات مال و ناهار، بعد کلاس نقاشی و خرید هفتگی.

و

شش بود که دیگه خسته و کوفته برگشتیم خانه.

پ.ن: و امّــــا جمعه صبح برای اولین بار در آسمان دبی رنگین کمان قشنگی دیدیم و اینهم شاهد ماجرا از بالکن اتاق خواب:
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩۱/٩/٢۳

بیست و یکم آذرماه تولد بابابوی عزیز و دوست داشتنی آرش و عزیز دل من بود. بابا جونم عاشقانه دوستتون دارم. شادی، سلامتی و تندرستی آرزوی لحظه به لحظه من برای شماست. دلم اندازه یک دنیا براتون تنگ شده. ماچ

اونروز که جلال میخواست بره تهران، من و آرش رفتیم برای کادوی تولد بابابو یک عطر جیوانچی خریدیم تا هدیه شون به موقع به دستشون برسه.

اینم یادداشت آرش برای بابابوی مهربون که کلی غلط داره:

 

پ.ن: پارسا که اولین نوه خانواده ما بود، وقتی زبان باز کرد به جای بابابزرگ به بابام گفت: بابابو. دیگه این اسم روی بابابو ماند و نوه های بعدی هم همینطوری صداشون میکنند. قلب
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩۱/٩/۱٩

این عکس از سفر تابستان جا مانده بود.

Montparnasse Tower - 56th Floor - Panomaric Floor

پ.ن: از آنجائیکه شیطونک این روزها عاشق فوتبال است، برای ترم زمستانی مدرسه فوتبال منچستریونایتد ثبت نامش کردیم و از 11 ژانویه انشاءالله کلاسهای فوتبالش شروع میشه. 
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩۱/٩/۱۸

باباجلال جمعه شب برگشت و دوباره جمع سه تائیمون جمع شد. هورا عکس العمل آرش خیلی عجیب بود. بعد از ذوق و شوق اولیه در فرودگاه، یک ساعتی در خودش فرو رفت و ساکت و غمگین بود، بعد دوباره شیطنتش را از سر گرفت و همان آرش همیشه شد و از سر و کول باباش بالا می رفت.

این هم کارمند کوچولوی یک هفته ای شرکت ما که انصافاً آقا بود و زیاد اذیت نکرد.

برنامه جمعه و شنبه مثل همیشه بود. کلاسها مثل همه هفته های گذشته به خوبی برگزار شد. این هفته، هفته آخر مدرسه است و بعد از آن تعطیلات سه هفته ای ترم یک آغاز خواهد شد.  از جمعه آینده مهمانهای بسیار عزیزی خواهیم داشت.
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩۱/٩/۱٤

هنوز کارنامه آرش را ندادند ولی دیروز معلم فرانسه اش بهش لوح تقدیر داده و این یعنی اینکه معدل فرانسه اش بالای 95 شده. تشویق

دوشنبه آرش از صبح تا شش با من سر کار بود و آخراش دیگه کلافه و خسته شده بود و کمی غر غر می کرد.

از امروز تا آخر هفته هر روز ساعت ناهار میرم دنبالش و میارمش شرکت.

سریال کمدی Baby Daddy را چند وقت پیش دانلود کرده بودم و هر وقت بیکار بودم تماشا میکردم. حالا آرش علاقه مند شده و تا میرسه شرکت، شروع میکنه به دیدن قسمتهای مختلف این سریال و چند وقت یک بار با صدای بلند می خنده.
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩۱/٩/۱٢

امروز دوم دسامبر که روز ملی امارات بود و ما تعطیل بودیم تا نزدیک ظهر استراحت کردیم. بعد از صبحانه با آرش آماده شدیم و دوتایی رفتیم لامسی پلازا. هم یک دوری زدیم هم آرش یک سری کتاب و کاغذ اُرگامی میخواست خریدیم. این روزها عشقش شده درست کردن چیزهای مختلف با کاغذ. 

هفته پیش با باباجلال از Y o u t u b e روش درست کردن ستاره ِ نینجا را یاد گرفتند و الان کلی ستاره کاغذی داریم یک طبقه، دو طبقه، تک رنگ، دو رنگ .... نیشخند

چند وقت پیش برای آرش یک دوچرخه گرفته بودیم که منتظر باباجلال بودیم تا سرش خلوت بشه و بهش دوچرخه سواری را یاد بده. از آنجائیکه باباجلال خیلی گرفتار است و هنوز فرصت آموزش پیش نیامده، برای همین تصمیم گرفتم از این تعطیلی استفاده کنم و خودم آموزش را شروع کنم.

برگشتنه رفتیم پارک الصفوح. هوا معرکه بود، باد خنکی می وزید و از گرما و رطوبت هم اصلاً خبری نبود. مسیر 500 متری را یکی دو بار رفتیم. من که زود از نفس افتادم و آرش هم از 500 متر فکر کنم 100 متری را خودش دوچرخه سواری کرد ولی هنوز کامل یاد نگرفته.

از آنجائیکه من هم بدنم حسابی تنبل شده، زود از نفس و کتف و کول افتادم و خسته و هلاک ولی خوشحال برگشتیم خانه.

زودی شام آرش را دادم و خوابوندمش تا فردا با هم بریم سر کار متفکر
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩۱/٩/۱۱

امتحانات آرش 5شنبه تمام شد و یک نفس راحت کشیدیم.

اینجا یکشنبه (دوم دسامبر) به مناسبت روز ملی امارات همه جا تعطیل است و مدرسه آرش هم تا سه شنبه تعطیله. از آنجائیکه باباجلال به مدت یک هفته از طرف دانشگاه رفته تهران و ما دوتائی تنها هستیم، باید آرش را با خودم ببرم سرکار.  

خلاصه که هفته ای در پیش داریم تماشائی. متفکر

جمعه به تمیزکاری و استراحت گذشت. امروز هم آرش صبح کلاس ژیمناستیک و بعد بلافاصله کلاس شنا داشت. مربی ش گفت که تصمیم داره به مسابقات واردش کنه و این خبر خیلی خوبی بود.

بعد رفتیم پارک صفا. یکی دو ساعتی چرخیدیم و بعد رفتیم امارات مال. ناهار خوردیم و آرش رفت کلاس نقاشی. هفته پیش نقاشی یک سر اسب را شروع کرده بودند که خودش گفت بیشتر شبیه Donkey شده تا اسب. ولی این سری که کاملتر شده بود رضایتش بیشتر بود.

بعد هم بلافاصله برگشتیم خانه. ماچ
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩۱/٩/٧

این روزها سخت مشغول امتحانات پایان ترم هستیم. آرش روزی سه چهارتا امتحان دارد. انگلیسی، فرانسه، عربی، ریاضی و ...

از فردا که بگذریم، 5شنبه سخت ترین روزش است که Anthology و Vocabulary و دیکته انگلیسی و دیکته فرانسه داره. 

و
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩۱/٩/۱

این روزها آرش عاشق کتابهای Diary of a Wimpy Kid شده. جایزه کارنامه قبلی، نسخه جدید این کتاب را براش گرفتیم. از قبلی ها فعلاً دو تا آبی رنگش را داره.

فیلمهاش را هم دانلود کردم و بی اغراق 10 دفعه تا حالا هر کدام را دیده!!!!

مواقع بیکاری آرش یک ورق کاغذ برمیداره و شروع میکنه عکسهاشون را میکشه و به سبک نویسنده کتاب، از خودش داستانهایی اختراع میکنه!!!! تمام که میشه مینویسه خاطرات آرش هِفِلی!!! به جای گرگ هِفِلی زبان

خیلی بانمک است.

خلاصه که تب این کتابها فعلاً در مدرسه فراگیر است. پارسال یک مدت تب کارتهای فوتبالی، بعد کارتهای کشتی کج، بعد Bey-Blade، بعد کش طرح دار و ...  فراگیر بود. امسال اولین تب همین کتابهاست خدا بعدی ها را به خیر کنه.

پ.ن: از فردا به استقبال امتحانات پایان ترم اول میرویم و یک هفته ای گرفتاریم. یول