Lilypie Kids Birthday tickers

وروجک مامان آرش
 
درباره وبلاگآرشيو وبلاگ
نويسندگان
آمار وبلاگ
RSS Feed
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩٢/۳/۱

و امـــــّا امروز اول خرداد 1392 من 38 ساله شدم. 

پ.ن: برای شرکت در نظرسنجی پرشین بلاگ اینجا کلیک کنید.
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩٢/٢/٢۸

کارنامه ی نه چندان درخشان آقای آرش خان را 5شنبه گرفتیم و همانطور که حدس زده بودم نمره هاش چنگی به دل نمی زد و با سه تا نمره زیر 90 اینبار واقعاً شاهکار کرده !!!

من فقط بهش گفتم که اصلاً از عملکردش راضی نیستم و بهتره که سر کلاس کاملاً حواسش را جمع کنه، بخصوص در کلاس فرانسه که من اصلاً ازش سر در نمیارم و هیچ جوری نمیتونم کمکش کنم. حالا قول داده دوره بعدی جبران کنه تا ببینیم چه میشه!!!

پ.ن.1: انگشتش شکر خدا خیلی بهتر شده و فقط یک کبودی مختصر و درد خفیف ازش باقیمانده.

پ.ن.2: کلاسهای آموزشی ش این هفته مثل همیشه گذشت.
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩٢/٢/٢٥

پ.ن: سه شنبه نزدیک ظهر گوشیم زنگ خورد و شماره مدرسه را که دیدم ناخودآگاه بند دلم پاره شد. خلاصه جریان از این قرار بود که موقع توپ بازی انگشت حلقه سمت چپش آسیب دیده و خداروشکر نشکسته فقط ضرب دیده. براش باندپیچی کرده اند و امروز تازه تونستم ببینم که بند انگشتش حسابی کبود و یک کمی ورم کرده ولی میتونه انگشتش را تا کنه. با این حال کی موفق بشیم باند پیچی را باز کنیم خدا میدونه از بس که بچه مون آقای شجاع است. چشمک
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩٢/٢/٢٢

این نامه را امروز تو دستگاه فاکس شرکت دیدم و چند دقیقه ای داشتم میخندیدم. خنده
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩٢/٢/٢۱

بالاخره هفته سخت امتحانات به پایان رسید و یک جورائی هم باهاش کارکردم و هم کار نکردم، بیشتر گذاشتم خودش درسها را مرور کنه ولی در مجموع زیاد چشمم از نتیجه اش آب نمیخورد با اینکه خودش راضی است ولی بعید میدونم مثل همیشه باشه. 

این آخر هفته هم اتفاق جدیدی نیفتاد. 

یک عدد وروجک آفتاب سوخته ی تر و تمیز

کلاس شنای امروز صبح از همیشه بهتر بود و با Short Fin ِ آموزشی جدیدش بیشتر دورهای تمرین را از همه جلوتر بود و خودش میگفت که این ها Magic Fins بودند. مربی ش سارا هم کلی تشویقش کرد. امروز نیم ساعتی هم روی شیرجه کار کردند و کلاسش فوق العاده بود.

بعد از ظهر هم دوتائی رفتیم کلاس فوتبال. آرش مثل همیشه عاشقانه و پر از شور و نشاط سر کلاس ش حاضر شد و کلی لذت برد.

و

و

این هم عکس Magic fins جدید آرش که چندین و چند مغازه را گشتیم تا تونستیم سایزش پیدا کنیم.
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩٢/٢/۱٤

جمعه صبح زود کلاس شنا را رفتیم و برگشتیم. آرش بعد از کلاس از خستگی بیهوش شد و یکی دو ساعتی خوابید. بعد از بیدار شدنش با هم درس علوم را دوره کردیم که تا برای امتحان یکشنبه آماده بشه. بعد تندی ناهار را خوردیم و رفتیم کلاس فوتبال.

من از صبح ضعف، سرگیجه و سردرد خیلی شدید داشتم با این حال دلم نیامد که نرم. هوا هم به شدت گرم بود. برای اینکه بچه ها اذیت نشوند مربی هر چند دقیقه یکبار بهشون استراحت میداد تا آبی بخورند و اذیت نشوند.

 وروجک هلاک 

آرش و دوست جدیدش دنیل در حال شادی بعد از زدن گل

هر هفته جایزه یک ستاره کوچولو و یک لوح است که به دو تا از بازیکنان مربی به تشخیص خودش میده. آرش مدتهاست دنبال آن ستاره کوچولوست که تا حالا قسمتش نشده! این هفته یکی دو تا حرکت قشنگ تکنیکی کرد که مورد تشویق مربیش قرار گرفت و نتیجه اش گرفتن لوح رایان گیگز از مربیش بود. 

جالب است که در سالهای دور که من به فوتبال علاقه مند بودم و به شدت بازیها را دنبال میکردم، رایان گیگز بازیکن مورد علاقه ام در تیم منچستر یونایتد بود زبان

بعد از فوتبال برگشتیم خانه. یکی یکی آماده شدیم برای مراسم دانشگاه آزاد به مناسبت روز معلم، روز زن و ... در باشگاه ایرانیان. 

آرش با یاسین و یکی دو تا دیگه از بچه ها تمام مدت طبقه پائین مشغول بازی بود و من هم بعد از مدتها همکاران و دوستان سابقم را دیدم و دیدارها تازه شد.

برنامه امروز هم اول کلاس شنا، بعد کلاس ژیمناستیک، بعد مرور درسها در امارات مال، بعد کلاس نقاشی و بعد برگشت به خانه بود.

این کار آرش خیلی خیلی زیبا از آب درآمده. ماچ

پ.ن: بالاخره یک معلم پیانو ی جدید به طور کاملاً اتفاقی تو همسایگیمون پیدا کردم و از یکشنبه گذشته کلاسهای پیانو وروجک خان دوباره از سر گرفته شد.
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩٢/٢/۱۱

آبی‌ترین، دریایی‌ترین و آسمانی‌ترین تقدسِ زندگی‌ام

مامان گل و نازنینم، روزتون مبارک . . . قلب

این روز عزیز را به تک تک دوستان گلم تبریک میگم. خدا را هزار مرتبه شکر میکنم که من را هم لایق مادر شدن دانست و فرشته نازنینی را بهم هدیه داد.

پ.ن: دیروز با گرفتن هدیه بسیار قشنگی از آرش و باباجلالش کلی سورپرایز و ذوق زده شدم. مرسی عزیزان من.ماچ
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩٢/٢/٧

آخر هفته بسیار پربار و پرکاری را گذراندیم.

جمعه صبح آقای آرش خان کلاس شنا داشت. 9 تا 10 خواب آلود رفتیم استخر.

بعد از یک ساعت شنای بی وقفه برگشتیم خانه. آرش برای تولد دوستش گرانچ آماده شد و بردم رساندمش. دو سه ساعتی خودم نفس راحتی کشیدم بعد دوباره راه افتادم. اول دنبال جلال دانشگاه و بعد دنبال آرش. سه تائی بدوبدو رفتیم کلاس فوتبال و درست لحظه شروع کلاس رسیدیم.

و

آرش عاشق این کلاسش است و از لحظه لحظه اش لذت میبره. گاهی هم برای خود شیرینی چندتا بالانس و ... هم وسط تمرین میزنه.

این هم صحنه به ثمر رسیدن یکی از گلهای جام ملتهای اروپا زبان

این هم بازیکنان تیم منچستر یونایتد در رختکن مخصوصشون بین دو نیمه. چشمک

بعد از کلاس رفتیم خرید هفتگی و خسته و هلاک برگشتیم خانه.لبخند

شنبه صبح 9 تا 10 کلاس شنا بود.

10:15 تا 11 کلاس ژیمناستیک.

بعد رفتیم مارینا مال. آرش رفت پیش دوستش الکس موهاشو با کلی بازی و خنده کوتاه کرد. بعد ناهار خوردیم و کمی لغتهای درس رابین هود را حفظ کردیم تا ساعت یک که رفتیم مدرسه برای Dance Show 2013.

امروز پسرهای کلاس دوم تا هفتم برنامه نمایش حرکات مـــوزون داشتند که کلاس آرش اینا گروه سوم بود. 

امسال با آهنگ Now Or Never ، High School Musical 3 حرکات موزون را اجرا کردند و من از ته قلبم لذت بردم. آرش یک جورایی سردسته بود و قشنگ هم اجرا کرد.

بعد از مراسم کل دانش آموزان سالهای مختلف روی سن جمع شدند و از هر رده سنی دو سه نفر حرکات مخصوص اجرا میکردند که آرش هم یکی از آنها بود.

این هم آرش و خانم مربی حرکات موزونش بعد از اتمام مراسم

بعد از کلاس بدو بدو رفتیم امارات مال کلاس نقاشی. نصفه های کلاس رسیدیم. اثر هنری این دو سه هفته فوق العاده زیبا از آب درآمده بود ولی چون باران شدیدی می بارید گذاشتیم همانجا بمونه تا هفته آینده تحویلش بگیریم.

از آنجا برگشتیم خانه و مشغول نظافت و تمیزکاری شدیم. آرش هم روخوانی درس رابین هود را تمرین کرد. از آخر هفته دوباره امتحاناتش شروع میشه.
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩٢/٢/۳