Lilypie Kids Birthday tickers

وروجک مامان آرش
 
درباره وبلاگآرشيو وبلاگ
نويسندگان
آمار وبلاگ
RSS Feed
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩٢/٥/٢٩

قرار وبلاگی: روز جمعه، اول شهریور ماه، ساعت 6 بعدازظهر، پارک آب و آتش جلوی فواره ها و آتشدانها
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩٢/٥/٢٥

بالاخره انتظار سه هفته ای به پایان رسید و وروجکم را در آغــوش گرفتم. دیشب با پرواز ساعت ده تنهائی آمدم تهران. وروجک و پسرخاله هاش و مامانی اینا همگی تو فرودگاه منتظرم بودند. ساعت از دو گذشته بود که رسیدیم منزل مامانی. آرش با اینکه چشمهاش پر از خواب بود، آنقدر منتظر شد تا من کارهام تمام شد و بغـــلش کردم تا خوابید.
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩٢/٥/٢۱

آقای آرش خان کماکان مشغول خوشگذرانی است. دیگه داره تحمل دوری ش برامون سخت و سخت تر میشه. افسوس

البته خدا پدر و مادر همه سازندگان ِ ابزارها، برنامه ها و نرم افزار های مختلف را بیامرزه که اینقدر ارتباط  با عزیزان را راحت کرده اند. این دو سه هفته Line، Viber، WeChat، Whatsapp و Tango بیشتر از همیشه کارساز بودند.

هر چند وروجک کوتاه کوتاه صحبت میکنه و نمیذاره آدم یک دل سیر صداش و شیطنت هاشو بشنوه ولی باز هم از هیچی بهتر است.

امروز آرش با خاله الهه و پسرخاله هاش رفت دندانپزشکی و دو تا از دندوناشو دوست خاله الهه پر کرد.

پ.ن: راستی یک آتلیه خوب سراغ دارین که کارش خیلی خوب باشه و ترجیحاً عکسها را روی DVD تحویل بده و یا تو فضای سبز عکس بگیره؟!!
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩٢/٥/۱٥

آرش در کنار فامیل تمام و کمال در حال خوش گذراندن است و کوچکترین نشانه ای از دلتنگی از خودش تا این لحظه نشان نداده. متفکر دیشب بهش میگم دلم میخواد سفت بغـــلت کنم و بـبــــوسمت. چکار کنم؟!! خیلی خونسرد گفت: هفته دیگه که آمدی میتونی بغلم کنی!!! دل شکسته

دالتونها - منزل مامانی ثریا

آرش و بلال مورد علاقه اش که اینجا اصلاً این مدلیش پیدا نمیشه.

آرش و پسرخاله های مهربونش در باغ وحش

آرش و اثر هنری ای که با همکاری بردیا درست کردند - منزل عمه شراره

آرش و بردیا پسرعمه مهربونش - منزل مامان بزرگ

پ.ن: با مریم جون مامان آرین و آرتین عزیز داریم هماهنگ میکنیم که 5شنبه 31 مرداد یا جمعه 1 شهریور یک قرار وبلاگی در پارک آب و آتش داشته باشیم تا یک روز شاد را مامانها و بچه ها در کنار هم تجربه کنند. اگر جای دیگه ای به نظرتون بهتره لطفاً اعلام کنید.
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩٢/٥/۱٢

قبلاَ برای خواندن وبلاگ دوستان از Google Reader استفاده میکردم. بعد از از اول جولای که گوگل ریدر از کار افتاد، دنبال بهترین جایگزین برای آن بودم که به دو مورد زیر رسیدم:

Ino Reader  و Feedly

در مقایسه این دو سایت، به نظرم InoReader خیلی بهتر است و جایگزین مناسبی برای Google Reader است. حالا اگه قبل از بسته شدن گوگل ریدر لینکهاتون را ذخیره کردید، کار خیلی ساده است و به راحتی میتونید آنها را منتقل کنید.

چون این سوال برای خیلیها پیش آمده گفتم تا آرش نیست و اینجا حسابی سوت و کور است این پست را بذارم تا هم اطلاع رسانی بشه و هم از تجربیات دوستان استفاده کنم.

اگر جایگزین بهتری سراغ دارید، ممنون میشم به من هم بگید. لبخند
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩٢/٥/۸

امروز چهارمین روز حضور آرش در تهران بود و شیطونکم حسابی مشغول بازی و شیطنت با پسرخاله هاش و پسرعمه اش است. از آنجائیکه با تلفن صحبت کردن یک جورایی مثل خود من مشکل داره، به سختی چند کلمه هر چند ساعت یک بار باهاش حرف میزنیم و من بعد از هر تماس دلگیرتر از قبل میشم.

دلم برای آن روزهای پر از برنامه، کلاسهای آموزشی، آرش بکن آرش نکن، چندبار بگم تو خونه فوتبال بازی نکن، مادر یک کم کمتر حرف بزن سرم درد میکنه، لطفاً صدای تلویزیون رو کم کن بذار دو دقیقه بخوابم!!! و ... یک ذره شده. خلاصه که جاش خیلی خیلی خیلی خالیه. 
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩٢/٥/٤

نیم ساعتی است که آرش و مامانم را رساندیم فرودگاه و برگشتیم خانه. الان دوتائی سوار هواپیما شدند و با شوق و ذوق فراوان راهی تهران هستند.

وداع با شیطونکم خیلی خیلی سخت تر از آن چیزی بود که تصور میکردم. دل شکسته اشکهام بی محابا جاری بود و هیچ طوری نمیتونستم خودم را کنترل کنم . گریه آرش یک کوچولو بغض داشت ولی سرحال راهی شد. بغل

امیدوارم که این سه هفته به سرعت برق و باد بگذره و حسابی به شیطونکم خوش بگذره. ماچ