Lilypie Kids Birthday tickers

وروجک مامان آرش
 
درباره وبلاگآرشيو وبلاگ
نويسندگان
آمار وبلاگ
RSS Feed
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩٢/٧/٢٩

مهمان عزیزمون پسرعمه من است که دو سه روزه برای انجام کاری آمده و  آرش بعد از چند دقیقه که کمی خجالت کشید، یخش به طور ناگهانی به جای باز خیلی خیلی باز شد و انواع و اقسام شیرین کاری ها را برای جلب توجه ایمان انجام داد!!!

ایمان جان زحمت کشیده عکسهای آتلیه آرش را که مربوط به آخرین سفرمون به تهران بود را با خودش آورده که کلی کیف کردیم.
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩٢/٧/٢٧

تعطیلات یک هفته ای عید قربان به سرعت برق و باد گذشت!!! آرش در کنار عمه هاش و عمو پدرام روزهای خیلی خوبی را گذراند. روزی یکی دو بار استخر رفت و بقیه روز را هم یا کارتون نگاه کرد و یا رفت گردش و خرید.

باباجلال که گرفتار کار بود ولی من و آرش تا جائیکه در توانمون بود مهمونامون را گردوندیم و سعی کردیم بهشون حسابی خوش بگذره.

بیشتر پاساژهای معروف و چند تا از جاهای دیدنی  دبی را گشتیم و 5شنبه بعد از کلاس پیانو ی آرش، تولد عمه شیرین را در کنار هم جشن گرفتیم.

یکی دو ساعت پیش مهمونامون را بدرقه کردیم. آرش ساعت 8 خوابید تا فردا صبح زود بتونه برای مدرسه بیدار بشه. از 5شنبه امتحانات دوره ای دوم ترم اولش شروع میشه و ما اصلاً آماده نیستیم. باید این هفته درسها را یکی یکی مرور کنیم.

البته از دوشنبه دوباره مهمان دار میشیم و این کمی کار را مشکل میکنه. چشمک
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩٢/٧/٢۳

روزها به سرعت برق و باد در گذر هستند و آرش حسابی در حال استراحت و تفریح است.

من این هفته فقط یکشنبه را رفتم سرکار. امروز اولین روز تعطیل بود که صبح آرش معلم فرانسه داشت. بعد از کلاسش با عموپدرام رفت استخر و تا ناهار بازی بازی کردند بعد از ناهار دسته جمعی رفتیم آرش را رساندیم استخر چون یک تمرین دو ساعته داشت. بعد خودمون رفتیم مدینه جمیرا.

بعد هم از آنجا رفتیم The one and only Royal Mirage هتل یک دوری زدیم و بعدش رفتیم دنبال آرش. بعدش دسته جمعی رفتیم خرید.

این هم اثر هتری این هفته آرشی
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩٢/٧/۱٩

مدرسه آرش کل هفته آینده را به مناسبت عید قربان تعطیل است و من هم از دوشنبه به بعد تعطیل هستم. دیروز عمه شیرین آمد پیشمون و امروز هم عمه شادی، عمو پدرام به همراه کوچکترین پسرعمه ی پنهانی که هنوز خیلی مونده تا رویت بشه آمدند.

با این حساب یک هفته ده روز آینده مهماندار هستیم و خوشبختانه آرش چون تعطیل است، میتونه نهایت استفاده را از حضور عزیزانش ببره. قلب

پ.ن: امروز آرش منزل یکی از دوستهای مدرسه اش سمی دعوت بود که 2:30 بردیم گذاشتیمش آنجا و 7 رفتیم دنبالش. کلی بهش در کنار دوستانش خوش گذشته بود.
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩٢/٧/۱٥

دیروز فینال هفدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا در امارات برگزار شد. آرش بعد از مدرسه با بچه های دانشگاه رفت مجموعه ورزشی حمدان. من هم بعد از شرکت به همراه آقای رئیس و خانواده شون رفتم و به آرش ملحق شدم. 

خوشبختانه درست موقع شروع بازی رسیدیم. تقریباً نصف سالن هم وطنهای ایرانی بودند و یک صدا بچه های غیور والیبالیست تیم ایران را تشویق می کردند.

امروز من و آرش هر جفتمون صداهامون دورگه و کلفت شده از بس که دیروز جیغ کشیدیم و شادی کردیم.

خلاصه که تجربه بسیار زیبا، هیجان انگیز، شاد و پرشوری بود که با قهرمانی ایران و برنده شدنشون تو سه ست پیاپی کامل شد.

و

تا پایان مراسم اهدای جوایز و خوانده شدن سرود ملی ایران ماندیم و بعد شاد و خوشحال راهی خانه شدیم.
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩٢/٧/۱۳

وروجکم در امتحانات دوره ای اوّل، ترم اوّل، کلاس چهارم با معدل 97، Outstanding شد. تشویق 

معمولاً آرش بعد از تعطیلات  در اولین دوره ی امتحاناتش افت قابل توجهی داشت ولی این سری خیلی خیلی از کارنامه اش راضی بودم.

علت اصلی رضایتم هم نمره های ریاضی ش بود که برای اولین بار تو این چند سال اصلاً بی دقتی نکرده و معدلش 100 شده.

تنها دو نمره زیر 90 داشت که یکی گرامر فرانسه بود و دیگری درک مطلب انگلیسی. برای گرامر فرانسه جالبه که از سه صفحه امتحان فقط یک سوال که مخصوص نقطه گذاری است را غلط داشته و اینهمه نمره اش کم شده!!!

درک مطلب انگلیسی را امّا باید باهاش زیاد تمرین کنم تا مشکلش حل بشه.
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩٢/٧/۱٠

به توصیه یکی از دوستان برای آرش قرص روی گرفتم اول کمی دنبال شربتش گشتم چون پیدا نکردم قرصش را گرفتم.

حالا خوردن این قرصهای روی شده یک پروژه کمدی و بامزه!!!! با اینکه خیلی خیلی دلش میخواد بخوره که قد بکشه و  مثلاً درشت بشه!! هر کاری میکنه نمیتونه قورتش بده. یک دفعه می بینی که دو تا لیوان آب را میخوره، بی آنکه آن قرص از گلوش پائین رفته باشه!!!

دنبال راههای مختلف گشتم. یکی از آن راهها قاطی کردنش با ماست بود که این راه هم اول جواب نداد ولی وقتی قرص را چهار قسمت کوچکش کردم، با شش هفت تا قاشق ماست بالاخره قورتش داد. دیروز که من شرکت بودم، با میدش دو تائی تست کرده بودند و آخر سر موفق شده بود با آب قورتش بده.

پ.ن.1: مید آرش متاسفانه دیگه از فردا نمیاد و دوباره کار از نو روزی از نو. با اینکه با هم خیلی خوب کنار آمده بودند، چون خونه اش دور است و یک ساعتی توی راه است تا برسه، میگه که خیلی خسته میشه. اینه که دوباره باید بگردیم یک مید مطمئن براش پیدا کنیم.

پ.ن.2: ستاره بالا را از معلم درس علومش بابت دانش آموز نمونه هفته شدن گرفته و این برای یک وروجک خیلی شیطون و بازیگوش و به قول معلمهاش Mr. Chatterbox بسیار عجیب است.
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩٢/٧/٦

کل هفته را درگیر امتحانات آرش بودیم و فردا هم آخرین امتحانش را میده و راحت میشیم. پنجشنبه شب اول رفتیم کلاس پیانو و بعد از کلاس با خاله شهزاد اینا رفتیم بیرون. 

از 5شنبه آرش کمی سرماخورده و مریض احوال است که زود رو آوردیم به دستگاه بُخور تا نفسش آروم بشه که مثل همیشه به سرعت اثر کرد و حالش خیلی بهتره شکر خدا.

بعد هم که کلاس شنا، ژیمناستیک، نقاشی و باز هم دیدن خاله شهزاد اینا و شارین عسلی.

این هم گزارش تصویری لحظه به لحظه

و

و

و

و

و

و

و