Lilypie Kids Birthday tickers

وروجک مامان آرش
 
درباره وبلاگآرشيو وبلاگ
نويسندگان
آمار وبلاگ
RSS Feed
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩۳/۳/۱

پ.ن: یک دنیا ممنون از لطف و محبت تک تک شما عزیزان و از اینکه به یادم بودین. قلب
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩۳/٢/٢٧

جمعه صبح زود رفتیم باشگاه حمدان. سری آخر مسابقات همیلتون برگزار شد و آرش در چهار رشته 50 متر شنای پروانه، کرال پشت، قورباغه و کرال سینه مسابقه داد.

بهترین شناش طبق معمول شنای پروانه بود که تو اون هیت نفر اول شد.

ولی در مجموع بین 26 شناگر 9 ساله نفر چهارم شد.

و ریبون مربوط به نفر چهارم را جایزه گرفت.

در ضمن رکورد قبلی خودش را که مال یک ماه و 5 روز پیش بود 9.36 ثانیه شکست و آنرابه زیر 50 ثانیه رسوند که این بهترین اتفاق روز بود و نشون داد که این تمرینات فشرده و تقریباً هر روزه تاثیر بسیار زیادی داره. در همین رشته ماه پیش یازدهم شده بود.

کریستین هم با اینکه رکورد شنای پروانه اش چهار ثانیه از آرش بیشتر بود ولی تو هشت ساله ها سوم شد و مدال برنز گرفت.

آرش رکورد کرال پشت و قورباغه را هم یک کوچولو بهتر کرد ولی مقام جالبی نیاورد.

اینم دوستهای شیطون و بازیگوش که خیلی با هم صمیمی شدند و مثل دوقلوها همه جا با هم هستند:

و

اینم عکس تیمی بچه های Absolute Swimming Academy به همراه مربی هاشون سارا و مایک

بعد از مسابقه آرش با کریستین، گابریل و والدین شون رفت دبی مال. بعد از ناهار و سینما با کلی جایزه خوشحال و خندان برگشت خانه.


امروز صبح زود School Trip بود که این دفعه بچه های کلاس چهام را بردند Ski Dubai در امارات مال. 

آخرین باری که آرش برف بازی کرده بود، 4 سالش بیشتر نبود. برای همین با شوق و ذوق راهی شد. نزدیک ساعت 1 رفتم مدرسه دنبالش. کلی بهش خوش گذشته بود و با دوستهاش سرسره بازی و برف بازی کرده بود. تنها چیزی که اذیتش کرده بود سرمای زیاد آنجا بود که بدتر از من زیاد بهش عادت نداره نیشخند 
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩۳/٢/٢٥

5شنبه کارنامه امتحانات دوره ای را دادند و آرش با معدل 95 اینبار هم دانش آموز Outstanding شد. البته زیاد نمره هاش راضی کننده نبود ولی در مجموع با توجه به فعالیتهای جانبی، کلاسهای شنا و ... در مجموع عالی و قابل تقدیر بود.

5شنبه مرخصی گرفتم و حدود ساعت 4 رفتم دنبالش. با هم رفتیم ابن بطوطه. ناهار خوردیم و دو دست مایو و عینک شنا برای مسابقات براش گرفتم. بعد رفتیم کلاس پیانو و بعد از آن زودی خوابیدیم تا برای مسابقه‌ی فردا صبح آماده بشیم.
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩۳/٢/٢۳

پدر راه تمام زندگیست، پدر دلخوشی همیشگیست.


روز مرد و روز پدر بر همه‌ی پدران ایران زمین بخصوص بر عزیزترینِ عزیزانم بابای گل و نازنینم که عاشقانه دوستشون دارم، جلال عزیزم و بزرگ مرد کوچکم آرش مبارک. 


زندگی‌ را نفسی ارزش غم خوردن نیست،

عزیز دلم آرزویم این است، آنقدر سیر بخندی که ندانی غم چیست.
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩۳/٢/٢٠

امروز صبح مسابقات شنای بین مدارس شویفات در ابوظبی برگزار شد. صبح ساعت 7:20 آرش را رساندم مدرسه تا با هم تیمی‌ها و مربی‌هاش با اتوبوس بره و خودم تنهایی رفتم ابوظبی.

9 ساله‌ها فقط در یک مسابقه 25 متر اجازه داشتند شرکت کنند که مربی آرش را برای شنای قورباغه انتخاب کرده بود!! که در واقع تنها مسابقه‌ای بود که در مسابقات اسپیدو ازش مدال نگرفته بود. 

با این حال عالی انجام داد و رکورد روز قبل خودش را دو سه ثانیه کم کرد. بعد هم دو تا مسابقه تیمی Relay شرکت کرد که هر دو را تیم‌شون اول شد.

تا ساعت یک مسابقات ادامه داشت. بعد شناگران یونیفرم‌هاشون را پوشیدند و تو سالن ورزش شویفات ابوظبی جمع شدند و نتایج اعلام شد.

آرش بهترین شناگر 9 ساله تیم دبی شد و گواهینامه گرفت. تو شنای قورباغه هم بین تمام شناگران 9 ساله شویفات‌های دبی، DIP دبی، ابوظبی، خلیفه‌ی ابوظبی، العین، شارجه و راس الخیمه مقام اول را آورد و مدال طلا گرفت.

تیم دبی در هر دو مسابقه‌ی  Relay 4x25 متر اول شد و هر چهار نفر دو تا مدال طلا هم آنجا گرفتند.

در مجموع حاصل تلاش آرش در اوّلین حضور در تیم شنای مدرسه:

مبارکت باشه قهرمان کوچک من قلب
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩۳/٢/۱٩

امتحانات آرش پنجشنه تمام شد و دوتائی یک نفس راحت کشیدیم.

امروز صبح زود مسابقات Speedo برگزار شد. این مسابقات بیشتر برای شناگران تازه‌کار بود و هدف هم این بود که با فضای مسابقه آشنا شوند، مدال بگیرند و براشون انگیزه ایجاد شود. سطح مسابقات نسبت به مسابقات قبلی پائینتر بود. هر چهار مدل شنا بین پسران و دختران 6 تا 10 سال 25 متر برگزار شد.

اول تیم ها خودشون را گرم کردند و بعد دسته دسته مسابقات مختلف برگزار شد. آرش در گروه پسرهای 9 ساله، در شنای پروانه اوّل و در کرال سینه و کرال پشت، دوّم و در قورباغه با چند صدم ثانیه اختلاف چهارم شد و در مجموع یک مدال طلا و دو مدال نقره گرفت.

و

و

سارا، آرش، اسما و کریستین

و این هم کل مدال آوران موسسه Absolute Swiming Academy

بعد هم شناگران را به دسته های چهارتائی تقسیم کردند و Relay برگزار کردند و تیم چهارنفره ی آرش، کریستین، اسما و آنتونیو اول شدند و جایزه گرفتند.

بعد از مسابقه جلال را رسوندیم سر کار و من و آرش با کریستین و گابریل رفتیم امارات مال. کمی تو Toy Store چرخیدیم بعد فیلم The Amazing Spider Man 2 را دیدیم. قشنگ بود. تمام که شد رفتیم ناهار خوردیم و حدود 5 بود که دیگه مامان بابای کریستین آمدند دنبالشون. 

 

پ.ن:

در شنای پروانه آرش بین کل شناگران دختر و پسر 6 تا 10 ساله، اول شد.

نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩۳/٢/۱۳

امتحانات دوره‌ای اوّل ترم سوّم کلاس چهارم از پنجشنبه شروع شد و تا 5شنبه آینده ادامه خواهد داشت. اولین روز طبق معمولِ همیشه انشاء انگلیسی و فرانسه داشتند که انشاء انگلیسی یک گزارش راجع به آتشفشان سال 1980 در آمریکا بود. به نظر من اوّلین انشاء خیلی سخت شون بود. 

عصر پنجشنبه کنسرت شهرام شکوهی در امارات مال بود که من و آرش با بچه های دانشگاه رفتیم. 

عکس خوب البته ندارم برای اینکه از بس دیر رسیدیم، دوربین را توی ماشین جا گذاشتم. جریان هم از این قرار بود که یک بار تا نزدیک امارات مال رفتیم بعد متوجه شدیم بلیط ها را جا گذاشتیم. دوباره برگشتیم و ترافیک هم نسبتاً زیاد بود، برای همین دیگه خیلی دیر شد.

 آرش همانروز صبح ساعت 6 کلاس شنا داشت که 5 از خواب بیدار شده بود، با اینکه خیلی شوق و ذوق داشت و آهنگها را یواش و زیرلبی تکرار میکرد، یک ساعت و نیم دوام آورد ولی بعد تو آن همه سر و صدا و بزن و برقــــــص خوابید تا آخر کنسرت. من امّـــا خیلی لذت بردم و به نظرم کنسرتش جذاب بود و اجرای زنده‌اش با موزیک‌های ضبط شده‌اش زیاد فرقی نداشت و خیلی دلنشین بود. 

 جمعه را تا جائیکه میشد درسها را مرور کردیم تا طول هفته کارمون راحت‌تر باشه و یک خرید هفتگی هم رفتیم.

شنبه صبح آرش کلاس شنا داشت. هوا این روزها دوباره گرم و نفس‌گیر شده و دو ساعت انتظار کنار استخر خیلی سخت میگذره. برای همین از سر بیکاری امروز مشغول عکاسی شدم.

و

و

و

بعد از کلاس شنا، رفتیم امارات مال و یکی دو ساعتی ریاضی خواندیم تا کلاس نقاشی شروع شد. بعد از کلاس نقاشی آمدیم خانه. بدو بدو مشغول تمیزکاری شدیم تا نیکلاس برای کلاس فرانسه آمد.
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩۳/٢/۸
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩۳/٢/٦

5شنبه صبح زود بعد از کلاس شنا و رساندن آرش به مدرسه، ماشین را بردیم برای سرویس سالیانه که کارش طولانی شد و موند توی نمایندگی. ما موندیم با یک آخر هفته‌ی پر از برنامه و بدون ماشین.

شنبه صبح آرش شو رقص داشت. حدود ساعت 11 با تاکسی رفتیم مدرسه. برنامه 12:30 شروع شد. پسرهای کلاسهای دوم تا هشتم آموزش حرکات موزون سال تحصیلی را برای والدینشون به نمایش گذاشتند.

Hungarian Dance from Ballet "Swan Lake" -  Grade 4

برنامه را قشنگ اجرا کردند و آرش هم خوب و مسلط بود. آخرش هم همه روی سن جمع شدند و برنامه تمام شد.

این هم آرش و خانم معلم حرکات موزونش Ms. Diana Popovici

و اینهم آرش و دوست جدیدش دنیل که کلاس دوم است.

بعد از شو بدو بدو دوباره با تاکسی رفتیم امارات مال کلاس نقاشی. 

حاصل کار این هفته: