Lilypie Kids Birthday tickers

وروجک مامان آرش
 
درباره وبلاگآرشيو وبلاگ
نويسندگان
آمار وبلاگ
RSS Feed
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩۳/۳/۳٠

دیشب مراسم اهدای جوایز مسابقات قهرمانی پایان فصل موسسه Absolute در هتل Holiday Inn البرشا برگزار شد. باباجلال گرفتار دانشگاه شد و نتونست بیاد. من و آرش تنهایی رفتیم.

اول مراسم اهدای مدال‌ها، گواهینامه‌ها و جوایز بود و بعد هم شام.

آرش در هر 5 رشته‌ای که شرکت کرده بود (100 متر IM و 50 متر پروانه، قورباغه، کرال پشت و کرال سینه) بین شناگران 9 ساله اول شد و پنج تا مدال طلا گرفت.

 

آرش و کریستین قهرمانان گروه 8 و 9 ساله ها

عکس یادگاری آرش، کریستین و اسما با سارا و کاترین (مربی بدنسازشون)

عکس یادگاری تیمی از تمام شناگران موسسه

شب خیلی خوبی را در کنار دوستان گذراندیم و خستگی این یک هفته سخت امتحان در آمد.

پ.ن.1: از من و والسکا (مامان کریستین) هم به عنوان والدین همیشه همراه بابت عکسها و کارهای دیگر مربوط به تیم نام برده شد و نفری یک گردنبند نقره جایزه گرفتیم. قلب

پ.ن.2: سه روز دیگه آرش بره مدرسه و هفت تا امتحان دیگه بده، پرونده کلاس چهارم بسته میشه و تعطیلات تابستانی آغاز میشه. قلب
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩۳/۳/٢٤
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩۳/۳/٢۳

دیروز آقای آرش خان کارنامه‌ی نه چندان درخشان‌ش را گرفت و اینبار برای دوّمین بار در کلاس چهارم با معدل 93، به جای دانش‌آموز Outstanding، دانش‌آموز  Excellent شد که با توجه به بیماری‌ش قابل قبول بود.

جالب اینجاست که بیشتر امتحاناتی را که مربوط به قسمت مریضی و تب دارش بود را 100 گرفته و نمره‌های پائین‌ش مربوط به قبل از بیماری‌ش است.

دیروز آخرین جلسه کلاس رقص مدرسه بود و از خانم معلمش جام مربوط به بهترین Dancer کلاس چهارم را گرفته و این اولین جام واقعی است که کسب کرده.

پ.ن: تنها هشت روز از مدرسه باقیمانده که امتحانات پایانی در این 8 روز برگزار میشه و وروجک کلاس چهارم‌ش تمام میشه. درسها را داریم تند تند مرور میکنیم تا طول هفته کمتر اذیت بشه. مسابقات جام جهانی هم شروع شده و سخت میشه وروجک عاشق فوتبال را از تلویزیون تو این ده روز تا پایان مدرسه دور نگه داشت!!!

تعطیلات تابستانی و .... از سه شنبه آینده شروع میشه و تا اول ماه سپتامبر ادامه خواهد داشت.
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩۳/۳/۱٩

مسابقات آخر ترم Absolute Swimming Academy بین همه شناگران موسسه در حالی برگزار شد که آرش حال عمومی‌ش خوب شده بود ولی هنوز کمی ضعیف بود.

آرش در 5 مسابقه‌ی  100 متر Individual Medley و 50 متر کرال سینه، کرال پشت، قورباغه و پروانه شرکت کرد. در مجموع خوب بود. نتایج هفته آینده در جشن شام موسسه ابسلوت اعلام خواهد شد.

و

پ.ن: من هم درست همان بیماری آرش را گرفتم و حالم شدید خراب است. ابرو
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩۳/۳/۱٧

خداروشکر آرش خیلی خیلی بهتر شده. تبش کامل قطع شده و خروسکش از بین رفته فقط گهگاه سرفه میکنه. نصف بیشتر امتحانات را تب دار و مریض داد و 5شنبه این سری تمام شد. 

امتحانات پایانی هفته دیگه شروع میشه و دوباره کار از نو روزی از نو.

این نقاشی آرش مربوط به ترم پیش است که به خاطر سفر نوروزی به تهران نصفه مونده بود و امروز کاملش کرد.

این آخر هفته برای تولد گابریل، سه تا پسرهای شیطون را بردم امارات مال. اینبار برنامه مثل همیشه بود با این تفاوت که فیلم How to train your dragon 2 را تماشا کردیم. قشنگ بود و شیطونکها لذت بردند.
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩۳/۳/۱٤

دو سه روزی است که وروجک تب دار و خروسکی است و حال و روز خوبی نداریم. البته با وجود تب و مریضی امتحاناتش را داده!
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩۳/۳/۱۱

باز دوباره هفته امتحان شروع شده و ما حسابی مشغول درس خوندن هستیم. جمعه از آنجائیکه هیچ برنامه‌ای نداشتیم مشغول مرور درسها شدیم تا طول هفته که هر روز کلاس داره اذیت نشه. علوم، گرامر و انتالوژی و لغتها را تمام کردیم.

شنبه صبح 9-11 آرش کلاس شنا داشت. هوا وحشتناک گرم و مرطوب شده و دو ساعت انتظار به سختی میگذره. بعد از کلاس رفتیم امارات مال. همانجا ریاضی را مرور کردیم.

آرش ساعت 2 رفت کلاس نقاشی و من هم همانجا برای خودم چرخیدم تا کلاس تمام شد و آمدیم خانه.

کمی تمیزکاری کردم تا نیکلاس آمد. درس‌های مربوط به فرانسه را با آرش مرور کرد و گفت که مشکلی نداره و اگه تمرکز کنه و سربه هوا نباشه میتونه همه را هم نمره کامل بگیره که این قسمت تمرکز کردن از محالات است. نیشخند

هفته پیش امتحان Readingش را برای اولین بار خراب کرده و تا اینجای کار یک نمره درخشان در کارنامه اش داره. 

اثر هنری سه چهار هفته اخیر کلاس نقاشی ِ وروجک:

به نظر من این کارش خیلی آرامش داره و قشنگه. قلب
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩۳/۳/٧

امروز ساعت 4:30 در مدرسه شوی ژیمناستیک سال 2014 برگزار شد و بچه ها کل حرکاتی را که در طول سال تحصیلی یاد گرفته بودند، برای والدین‌شون به نمایش در آوردند. 

برنامه شاد و قشنگ بود.

پ.ن: امتحانات دوره‌ای ترم سوّم از فردا شروع میشه و یک هفته ده روزی درگیر خواهیم بود.
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩۳/۳/٥

شنبه صبح آرش 9 تا 11 کلاس شنا داشت. دو دقیقه دیر رسیدیم سر کلاس و سارا اجازه نداد آرش تمرین کنه!! با حالی گرفته برگشتیم خانه.

تا 12 استراحت کردیم و بعد راهی امارات مال شدیم. کلاس نقاشی آرش که برگزار شد، رفتیم من یک کلینیک قرار داشتم. آرش منتظر شد تا کارم تمام شد و بعد برگشتیم خانه.

یکشنبه صبح آرش 6 تا 8 کلاس داشت. برای اینکه ماجرای دیروز تکرار نشه از نزدیک 5 بیدار شدیم و آماده شدیم. رفتیم دنبال کریستین و سه تائی راهی کلاس شنا شدیم. 

بعد از کلاس کریستین و گابریل با ما آمدند و رفتیم امارات مال.

اول رفتیم بلیط فیلم X-Men Days of Future را  برای ساعت 11 گرفتیم. بعد صبحانه، بعد خرید اسباب بازی از Toy Store که قسمت مورد علاقه‌ی این گردشهای دسته‌جمعی برای هر سه‌تاشون است. بعد هم سینما. بر خلاف انتظارم فیلم خیلی قشنگی بود و به همه‌مون خوش گذشت. گابریل تمام مدت رو پای من نشسته بود و نصف فیلم را هم خوابید نیشخند

 

بعد هم ناهارشون را دادم و رسوندمشون خونه پیش مامان‌شون. من و آرش هم تندی راهی خانه شدیم. دو ساعت وقت داشتیم که تمیزکاری کردیم.

نیکلاس ساعت 4:30 آمد برای کلاس فرانسه. من هم سردرد شدیدی داشتم که استراحت کردم.

نیکلاس که رفت با آرش رفتیم ابن‌بطوطه. شام را با خاله شهزاد اینا آنجا خوردیم. مرسی خاله شهزاد عزیز از هدیه بسیار زیبای تولدم. خیلی قشنگ بود.

بعد هم راهی فرودگاه شدیم. آرش توی راه تو ماشین خوابید و باباجلالش را تا صبح امروز ندید.
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩۳/۳/۳

پنجشنبه اول خرداد تولدم بود. صبح ساعت 5:30 آرش و کریستین را بردم کلاس شنا. کنار استخر همزمان کتاب میخوندم، آهنگ گوش میدادم و شدید در حال خودم بودم که وسط تمرین سارا همه بچه‌ها را فرستاد سراغم و آهنگ تولد را برام دسته جمعی خوندند و کلی سورپرایزم کردند.

بعد از کلاس آرش را رساندم مدرسه و خودم رفتم شرکت. تا ساعت 4 سر کار بودم بعد مرخصی گرفتم و رفتم دنبال جلال و آرش. با ماها بعد از یک خرید مختصر از امارات مال رفتیم JBR. آرش کلاس پیانو داشت. بعد از کلاس، شام جای همگی خالی رفتیم رستوران Chilis و 39 سالگی ام را در کنار هم جشن گرفتیم.

بعد تندی برگشتیم خانه تا آرش زود بخوابه و برای مسابقه فردا آماده باشه. من هم تند تند چمدان جلال را آماده کردم تا جمعه ظهر راهی تهران شود. بعد هم ساک آرش را بستم برای مسابقه فردا و غش کردم.

جمعه صبح ساعت 7:45 رفتیم ورزشگاه حمدان. آخرین سری مسابقات این ترم بود. Mattoni ASPS Gala که مربوط به Active Sport بود. 6 تا باشگاه شرکت کرده بودند و بچه های Absolute Swimming Academy هیچ مدالی نگرفتند و هنوز خیلی از باشگاه های دیگه عقب هستند.

آرش در چهار مسابقه شرکت کرد. پنجاه متر قورباغه، پروانه، کرال پشت و کرال سینه. در سه مسابقه رکورد قبلی خودش را شکست که خیلی عالی بود ولی مقامی بهتر از پنجمی کسب نکرد. 

الان رکوردهاش این مدلی شده:

  1. 50 متر پروانه: 49.58 ثانیه  (تو این مسابقات 49.80 ثانیه شد)
  2. 50 متر قورباغه: 57.95 ثانیه (2.45 ثانیه رکورد قبلی را شکست)
  3. 50 متر کرال پشت: 51 ثانیه (0.60 ثانیه رکورد قبلی را شکست)
  4. 50 متر کرال سینه: 43.61 ثانیه (1.00 ثانیه رکورد قبلی را شکست)

جلال ظهر رفت تهران و من و آرش هم بعد از خرید آمدیم خانه. کمی استراحت کردیم تا ساعت 5 که کریستین اینا آمدند دنبالمون رفتیم باربکیو در صحرا با اسما اینا و یک زوج آلمانی از دوستانشون.

و

و

و

حدود 10 بود که دیگه برگشتیم خانه.

از این آخر هفته طولانی فقط یک روز دیگه مانده و گزارش دو روز آخرش در پست بعدی.

پ.ن: عکسهای این پست محصول کادوی تولدم است که هنوز دستم باهاش راه نیفتاده و خیلی داره اذیتم میکنه.