Lilypie Kids Birthday tickers

وروجک مامان آرش
 
درباره وبلاگآرشيو وبلاگ
نويسندگان
آمار وبلاگ
RSS Feed
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩٤/٤/۳٠

دو سه روز پیش با موسسه بروکلین تماس گرفتم و با ترس و لرز راجع به امتحان پیانوی آرش سوال کردم. قرار بود نتیجه‌ها یک ماهه مشخص بشه و چون خودشون تماس نگرفته بودند، فکر می‌کردم حتماً قبول نشده! خوشبختانه شیطونکم امتحان سطح یک پیانوی ABRSM را پاس کرده. تشویقتشویقتشویق کلی با این خبر خوشحال شدیم. قلب

اینم کتاب سالِ 2014-2015

آرش و همکلاسی‌هاش در کلاس 5E

آرش اون وسط‌هاست و از همه هم کوچولوتر است.
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩٤/٤/٢۸

برای تعطیلات عید فطر امسال برنامه‌ی خاصی داشتیم، تمام تلاش‌مون را هم کردیم ولی متاسفانه قسمت نبود، جور نشد و ما تنها موندیم.

عید فطر را در امارات روز جمعه اعلام کردند، بنابراین من تعطیلیِ اضافه ندارم و مثل هر هفته فقط جمعه و شنبه تعطیل هستم. ولی جلال این هفته کامل تعطیل است و با آرش دو تایی استراحت و تفریح می‌کنند.

آرش پنجشنبه با من و جمعه با باباجلال رفت استخر و کمی بازی کرد.

امروز شنبه باباجلال را رساندیم سرکار و خودمون رفتیم دبی مال. بعد از ناهار دوتایی رفتیم سینما و انیمیشن Minions را 3D تماشا کردیم. 

قشنگ بود و لذت بردیم. بعد از سینما هم تو دبی مال کمی برای خودمون گشتیم. حسابی شلوغ و غیرقابل تحمل بود.

بعد رفتیم دنبال باباجلال و سه تایی برگشتیم خانه.
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩٤/٤/٢۱

چهارشنبه صبح بابا جلال من و آرش را رساند فرودگاه شارجه و ما با پرواز ایرعربیا راهی تهران شدیم. بابابو، خاله آزاده و خاله الهه اینا آمده بودند فرودگاه دنبالمون.

از آنجا اول دسته‌جمعی رفتیم دیدن مامانم و یک دل سیر گریه و کلی دردودل با مامانم هم نتونست یک کوچولو حالم را بهتر کنه. بعد راهی منزل بابابو شدیم. دو سه روز در کنار عزیزانمون به سرعت برق و باد گذشت.

پنجشنبه آرش با پارسا و پویا راهی باشگاه انقلاب شد و مهمان کلاس والیبال و شنای پسرخاله‌ها شد و کلی در کنارشون بهش خوش گذشت.

جمعه ظهر رفتیم منزل مامان‌بزرگ آرش. آراد نیامده بود و آرش که عاشق آراد کوچولوست، کل مدتی که آنجا بودیم غمگین و خوش‌اخلاق بود.

شنبه بعدازظهر دلتنگ و غمگین با بابابو و خاله آزاده راهی فرودگاه شدیم و برگشتیم سر خونه و زندگی‌مون.

پ.ن: هوا در تهران بسی گرم و غیرقابل تحمل بود و آنقدر که در تهران از گرما اذیت شدیم، اینجا در دبی اذیت نمیشیم!! 
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩٤/٤/٢۱

آرش هفته پیش برای تبلیغ شنای Sun and Sand Sports انتخاب شده بود. سه‌شنبه بعدازظهر رفتیم مدرسه Safa Private School. 


بعد از 100 بار شیرجه زدن کار تمام شد و برگشتیم خانه.
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩٤/٤/۱۳

از خیلی وقت پیش هتل آتلانتیس را برای این آخر هفته رزرو کرده بودم. جمعه ساعت 12 رفتیم و تا شنبه ظهر آنجا بودیم. بعد از تحویل گرفتن اتاق اول از Lost Chambers شروع کردیم.

و

و

و

و

بعد از آن راهی پارک آبی شدیم تا غروب. اون سرسره پیچ در پیچ‌ها مثل Shark Tank را آرش دو سه بار با باباجلال سوار شد. بعد هم راهی سرسره‌های معمولی شد.

و

و

و

بعد از هشتصد دفعه که وروجک سر خورد و بالاخره راضی شد برگشتیم بالا. بعد از شام والیبال را تماشا کردیم.

امروز صبح هم بعد از صبحانه باباجلال راهی محل کارش شد و من و آرش هم راهی پارک آبی. موج‌های خروشان را امروز دوتایی تست کردیم و یک دور کامل زدیم و خاطرات دفعه‌ی پیش که با مامانم رفتیم یک لحظه هم امروز من را رها نکرد و تمام مدت یک بغض سنگین داشتم.

و

و

و

آخر هفته‌ی بسیار خوبی بود.
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩٤/٤/۱۱

مشاهده یادداشت خصوصی
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩٤/٤/٩

کارنامه‌ی نهایی کلاس پنجم را امروز دادند و آرش یک بار دیگه با معدل 96 دانش‌آموز Outstanding شد تشویقتشویقتشویق و من را بی‌نهایت خوشحال کرد. در واقع تمام خستگی یک سال گذشته‌م با دیدن کارنامه‌ش در رفت. قلب

آخرین بار که کارنامه ترم سوم را در سایت‌شون دیده بودم معدلش 93 بود و اصلاً امیدی به نمونه شدنش نداشتم ولی باز هم شیطونک من گل کاشت و معدلش را به بالای 95 رساند. در کل فقط دو نمره زیر 90 داشت که طبق معمول درک مطلب انگلیسی و دستخط بود.

7 مورد انضباطی در کلِ سال برای یک وروجک خیلی شیطان بسیار خوب و قابل توجه است. ترم سوم فقط یک مورد انضباطی در کلاس انگلیسی داشت که آنهم بازی در کلاس بود.

 
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩٤/٤/٦
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩٤/٤/٢

مدرسه بالاخره تمام شد و تعطیلات تابستانی آرش شروع شد.

برای جشن گرفتن شروع تابستان، بعد از افطار بلیط فیلم  Jurassic World - 3D را گرفتیم و با کریستین‌اینا رفتیم سینما. 

فیلم خیلی جذاب، دیدنی و در عین حال ترسناک بود. آرش حسابی لذت برد و بعد از فیلم گفت فکر نکنم امشب بتونم بخوابم. نیشخند