Lilypie Kids Birthday tickers

وروجک مامان آرش
 
درباره وبلاگآرشيو وبلاگ
نويسندگان
آمار وبلاگ
RSS Feed
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩٤/٩/٢٥

امروز صبح رفتم مدرسه و کارنامه‌ی ترم اول آرش را گرفتم. یک بار دیگه وروجکم با معدل 97 شاگرد ممتاز شد. تشویقتشویقتشویق

ترم اول تنها یک مورد انضباطی داشت که مربوط به حرف زدن سر کلاس بود و برای یک وروجک شیطون، بازیگوش و پرحرف خیلی هم خوب بود.

پ.ن: امسال از بین دانش‌آموزان کلاس پنجم و ششم، دانش‌آموزان برتر فرانسه را انتخاب کردند برای آزمون الیف. آرش یکی از 3 پسری است که از کلاس ششم انتخاب شده تا در کلاس‌های آمادگی و آزمون شرکت کند و در صورتی‌که موفق شود، با اون مدرک در آینده در هر دانشگاه فرانسه زبانی در فرانسه یا هر جای دیگه‌ی دنیا می‌تواند بدون گذراندن زبان شروع به تحصیل کند.
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩٤/٩/٢۱

این آخر هفته (11-12 دسامبر) مسابقات بین‌المللی Hamilton Aquatics Dubai Long Course در استخر 50 متری ورزشگاه حمدان برگزار شد. آرش در این دوره از مسابقات 10 مسابقه داشت و مسابقات‌ش سخت، نفس‌گیر و پشت سرهم بود.

برای مسابقات 50 متر و 100 متر، فینال برای گروه سنی 13 سال به پائین در یک گروه انجام می‌شد که عملاً برای شناگران کوچکتر شانسی برای راه‌یابی به فینال نبود. ولی برای مسابقات 200 متر و 400 متر رده‌بندی 11سال به پائین بود که آرش در 400 متر مختلط انفرادی مدال برنز گرفت. تشویقتشویقتشویق از 10 مسابقه فقط موفق شد که 5 تا از رکوردهای قبلی‌ش را بشکند.

شرح مسابقات: 

 روز اول نوبت صبح:

 • 400 متر کرال سینه - رکورد: 6.12.17 - افزایش رکورد قبلی: 2.47
 • 100 متر کرال پشت - رکورد: 1.35.96 - افزایش رکورد قبلی: 1.65
 • 50 متر کرال سینه  -  رکورد: 36.26   - بهبود رکورد قبلی: 0.40
روز اول نوبت بعدازظهر:
 • 200 متر مختلط انفرادی - رکورد: 3.16.04 - بهبود رکورد قبلی: 0.98
 • 100 متر پروانه - رکورد: 1.33.81 - افزایش رکورد قبلی: 3.47
 • 200 متر کرال پشت - رکورد: 3.19.09 - بهبود رکورد قبلی: 2.13 
روز دوم نوبت صبح: 
 • 400 متر مختلط انفرادی - رکورد: 6.54.66 - بهبود رکورد: 30.94 - مدال برنز
 • 50 متر کرال پشت - رکورد: 43.06 - افزایش رکورد: 1.06
روز دوم نوبت بعدازظهر:
 • 50 متر پروانه - رکورد: 38.92 - بهبود رکورد قبلی: 0.99
 • 200 متر کرال سینه - رکورد 2.55.37 - افزایش رکورد قبلی: 3.81
 
در حاشیه‌ی این مسابقات:
1- در این دوره تیم‌هایی از امارات، عمان، ترکیه، تانزانیا، قطر، مجارستان و ... حضور داشتند. 
2- نتایج نشان‌دهنده‌ی این است که آرش هنوز از نظر بدنی برای مسابقات پشت سر هم آماده نیست...
3-  قیافه‌ی خوشحال پسرک بعد از شکستن رکورد
 
 
4-  قیافه‌ی غمگین پسرک بعد از افزایش رکورد
 

5- یک عدد آرش خیلی خسته و مدال‌ برنزش:
 

 
6- آرش و آنتونیو تنها شناگرانی از ابسولوت بودند که موفق به کسب مدال در این دوره از مسابقات شدند و آرش با اختلاف خیلی کمی (0.31 ثانیه) نسبت به آنتونیو سوم شد.
 نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩٤/٩/۱٤

مسابقات Hamilton Aquatics Development Series در دو نوبت صبح و بعدازظهر برگزار شد و آرش در مجموع 5 مسابقه داشت. سه مسابقه نوبت صبح و دو مسابقه نوبت بعدازظهر...

حاصل تلاش آرش در این مسابقات دو مدال نقره، یک مدال چهارمی، یک مدال ششمی و یک مقام هشتمی بود. دو تا از رکوردهای قبلی را هم شکست و بقیه را ولی یکی دو ثانیه اضافه کرد.

شرح مسابقات به ترتیب:

 • 50 متر قورباغه: رکورد جدید 47.60 - مدال نقره - کاهش رکورد: 0.93
 • 100 متر کرال پشت: رکورد جدید 1.34.20 - مدال چهارمی - افزایش رکورد: 1.09
 • 100 متر مختلط انفرادی: رکورد جدید 1.30.73 - مدال نقره - کاهش رکورد: 1.50
 • 100 متر کرال سینه: رکورد جدید 1.22.58 - مقام هشتمی- افزایش رکورد: 1.48
 • 50 متر کرال پشت: رکورد جدید 43.74 - مدال ششمی - افزایش رکورد: 2.34 

 
آرش تازگی‌ها کمی افت داره که مربی‌ش معتقد است بخاطر فشار تمرینات و مسابقات است!!!! پیش از این سابقه نداشت که سه چهار تا رکوردش را اضافه کنه ولی الان دو سه دوره هست که این اتفاق داره برای آرش و خیلی دیگه از بچه‌ها می‌افته. حالا این هفته تمرینات را سارا کم کرده تا بچه‌ها کمی استراحت کنند و برای مسابقات بین‌المللی و دو روزه‌ی هفته آینده تازه‌نفس باشند! 
 
شناگران و مربیان تیم ابسُلوتنویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩٤/٩/۱٤

دوشنبه آخرین امتحان آرش بود. صبح گذاشتم‌ش مدرسه و برگشتم خانه. چمدان‌ها را بستیم. حدود ساعت 9:30 رفتیم مدرسه دنبال آرش و از آنجا راهی فرودگاه شارجه شدیم.

پرواز ایرعربیا طبق معمول به موقع و راحت انجام شد و حدود ساعت 2 تهران بودیم. عموامیر زحمت کشیده بود و آمده بود فرودگاه دنبال‌مون.

اول رفتیم بهشت زهرا پیش مامانم دل شکسته و بعد راهی منزل بابا اینا شدیم.

پارسا و پویا از مدرسه آمده بودند آنجا و منتظر آرش بودند. سه چهار ساعتی در کنار هم بودیم و آرش با پسرخاله‌ش کیف کرد و من هم با خواهرهام. بعد راهی منزل مامان‌بزرگِ آرش شدیم. آرش عاشــق کوچک‌ترین پسرعمه‌ش آراد است که آنجا بود و تونست یک دل سیر باهاش بازی کرد.

و

حدود 11 برگشتیم خانه‌ی بابا اینا. بابا تازه از سر کار آمده بودند. یکی دو ساعتی گپ زدیم و بعد خوابیدیم.

سه‌شنبه صبح زود با گروه همدلان (دوستان وبلاگ‌نویس قدیمی) قرار صبحانه در رستوران VIPِ - پل طبیعت داشتیم. مریم جون مامان مهدیار و ملیکای نازنین آمد دنبالم و با هم رفتیم سر قرار. دو سه ساعتی در کنار دوستان گفتیم و خندیدیم و دیدارها تازه شد. جای همه‌ی دوستان نازنینی که نبودند خالی بخصوص نیلوفر قلب

جلال و آرش رفته بودند منزل مامان‌بزرگ. من اول رفتم پیش بابا و بعد از یکی دو ساعت رفتم پیش‌شون.

آوا و عمه شیما هم آمدند. نصف روز آنجا بودیم. بعد خاله الهه و پارساپویا آمدند دنبال‌مون رفتیم منزل بابااینا. عمه اعظم، عمه هما و پرستو جون اینا هم آمدند. با اینکه یک هفته به تولد بابا مونده، ولی چون آن موقع ما درگیر مسابقات آرش هستیم و نمی‌تونستیم سفر کنیم، براشون شب یک تولد کوچولو گرفتیم.

باباجون نازنینم تولدتون مبارک. ماچبغل

دنیا را برای شما شادِ شاد و شادی را دنیا دنیا آرزو دارم.قلب

چهارشنبه نزدیک ظهر راهی منزل مامان بزرگ شدیم. بردیا و عمه شراره هم آمده بودند. سه چهارساعتی بودیم.

و

بعد با همه خداحافظی کردیم و راهی منزل بابا شدیم. عمومحمد و خاله مرسده هم آمدند. شب خوبی را در کنارشون گذراندیم و بعد که رفتند چمدان‌ها را مرتب کردیم. مثل همیشه این سفر هم عمرش خیلی کوتاه بود.

پنج‌شنبه صبح کمی خرید انجام دادیم و برگشتیم حاضر شدیم. عموامیر آمد. با جلال و پسرها من و آرش را رساندند فرودگاه. جلال ماند و ما برگشتیم تا به مسابقات امروز برسیم. در حالیکه دل‌مون را پیش عزیزان‌مون جا گذاشتیم و غمگین و دلتنگ راهی شدیم.

گزارش مسابقه در پست بعدی...

پ.ن: هوای تهران پائیزی، زیبا، خیلی سرد و بارانی بود و بسی لذت بردیم...
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩٤/٩/٤

از هفته پیش امتحانات نهایی ترم اول شروع شده و تا دوشنبه‌ی آینده ادامه داره. آرش روزی دو سه تا امتحان داره و این روزها سخت مشغول درس خواندن است. ضمن اینکه کمی هم مریض احوال است. تنها حسن این روزها اینه که فقط ساعت امتحان میره مدرسه و قبل و بعد از امتحان میره دانشگاه پیش باباجلال و مشغول بازی و استراحت می‌شه.

بعد از امتحانات 5 روز پشت سر هم به مناسبت روز ملی امارات و شهدای وطنی تعطیل هستند که برای آن آخر هفته طولانی برنامه خاصی داریم. بعد از تعطیلات دو هفته مدرسه می‌روند و دوباره برای تعطیلات ترم اول دوهفته تعطیل می‌شوند.