Lilypie Kids Birthday tickers

وروجک مامان آرش
 
درباره وبلاگآرشيو وبلاگ
نويسندگان
آمار وبلاگ
RSS Feed
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩٥/٩/٢٧

مسابقات پایانی این ترم، Hamilton Aquatics Winter Long Course بود که جمعه و شنبه 16-17 دسامبر در استخر 50 متر حمدان برگزار شد.

در این مسابقات که بین‌المللی هم بودند، شناگر المپیک Adam Peaty که رکورد جهانی 50 و 100 متر قورباغه را هم داره حضور داشت. همچنین شناگرانی از تیم ملی انگلیس و شناگران قطر، فیلیپین، ترکیه، عمان، امارات و ....

آرش و کریستین با آدام پیتی شناگر المپیک

آرش 6 مسابقه داشت.

جمعه 

  • نوبت صبح
  1. 400M Individual Medley - رکورد ورودی: 6.21.72 - رکورد کسب شده: 6.38.17 - افزایش رکورد: 16.45!!! مقام اول
  2. 200M Butterfly - رکورد ورودی: 3.18.18 - رکورد کسب شده 3.17.95 - بهبود رکورد: 0.23 ثانیه - مقام دوم
  • نوبت بعدازظهر
  1. 50M Backstroke - رکورد ورودی: 39.81 - رکورد کسب شده 40.12 - افزایش رکورد: 0.31 ثانیه
  2. 100M Butterfly - رکورد ورودی: 1.26.45 - رکورد کسب شده: 1.25.40 - بهبود رکورد: 1.05 ثانیه
شنبه
  • نوبت صبح
  1. 200M Backstroke - رکورد ورودی: 3.04.98 - رکورد کسب شده: 3.02.26 - بهبود رکورد: 2.72 ثانیه
  • نوبت بعدازظهر
  1. 50M Butterfly- رکورد ورودی: 36.59 - رکورد کسب شده 39.91 - افزایش رکورد: 0.32 ثانیه

در مجموع با یک مدال طلا، یک مدال نقره و سه تا شکستن رکورد کارش را خاتمه داد تنها شنای بحث برانگیزش 400 متر مختلط انفرادی بود که 16.45 ثانیه رکورد قبلی خودش را اضافه کرد! بقیه را عالی انجام داد.
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩٥/٩/٢٦

بالاخره دندان‌های روهم روهمِ پسرک کار دست‌ش داد و دندان‌های بالایی‌ ارتودنسی شد تا یک ماه و نیم دیگه دندان‌های پائینی هم انجام شود. دو روز اول خیلی دردناک بودند و عملاً هیچی نمی‌توانست بخوره ولی الان دیگه خوب شده و مشکلی باهاشون نداره شکرخدا.

یک سال و نیم کل پروسه طول می‌کشد.
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩٥/٩/٢٦

آرش امسال در اولین سال ورود به دبیرستان نسبت به سال‌های گذشته افت محسوسی داشت ولی باز هم با معدل 95 دانش‌آموز Outstanding شد.

 
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩٥/٩/٢٠

دیروز مسابقات Hamilton Aquatics Development Series در مدرسه Horizon برگزار شد. روز بسیار طولانی و خسته کننده ای بود و آرش هم خیلی سنگین و خسته شنا کرد.

از شش مسابقه ای که داشت فقط یک رکورد ورودی خودش را در 200 متر کرال سینه شکست و یک مدال برنز در مسابقه 100M Individual Medley گرفت.

نه تنها آرش خیلی دیگه از بچه ها هم دیروز همین وضعیت را داشتند و حال همه شون از دم گرفته بود.
نویسنده: آرزو حقیقت پناه - ۱۳٩٥/٩/۱٥

سه‌شنبه امتحانات ترم اول آرش تمام شد و بعد از امتحان با ایلیا و دو سه تا دیگه از دوست‌هاش با مترو رفتند امارات مال و تا عصر آنجا بودند. فیلم Dr. Strange را تماشا کرده بودند و در مجیک پلنت و گرویتی بازی کرده بودند و ... من بعد از شرکت رفتم دنبال‌ش. 

چهارشنبه بعد از کلاس شنا، الکس و آرش را بردم امارات مال. تو مجیک پلنت بازی کردند و بعد از شام بردیم الکس را رساندیم.

از آنجایی‌که پنج‌شنبه تعطیل روز ملی امــــارات بود، آخر هفته طولانی داشتیم که قرار بود بریم تهران که متاسفانه قسمت نشد و کلی حال‌مون گرفته شد. ماندیم و استراحت کردیم.


آرش تقریباً کل روز پنج‌شنبه را فیفا 2017 بازی کرد... جمعه آرش امتحانات هفتگی را مرور کرد و بعد رفتیم خرید هفتگی. شنبه هم صبح زود کلاس شنا و بدن‌سازی داشت. بعد برگشتیم خانه و بقیه درس‌ها را مرور کرد و کارش که تمام شد رفتیم JBR برای کلاس پیانو.


چون درسها را کامل مرور کرده بود و وقت داشتیم، بعد از کلاس پیانو، انیمیشن کارتونی Moana را تماشا کردیم. محصول دیزنی بود و خیلی هر دو دوست‌ش داشتیم.