Lilypie Kids Birthday tickers

آولین تجربه سینما با آرش و ماشین - وروجک مامان آرش
 
درباره وبلاگآرشيو وبلاگ
نويسندگان
آمار وبلاگ
RSS Feed

روز جمعه دانشگاه کنکور سراسری بود و ما حسابی سرمون شلوغ بود.  آرش خان وروجک هم دستیار من بود.از خود راضی بهش قول داده بودیم اگه آقا باشه و شلوغ نکنه بعد که کنکور تمام شد بریم باشگاه ایرانیان و فیلم دایره زنگی را ببینیم.

آرش در سالن باشگاه ایرانیان

از آنجائیکه بسیار بسیار آقا بوددروغگو ما هم به قولمان عمل کردیم و بعد از کنکور ساعت 9 شب رفتیم فیلم دایره زنگی. آرش اول فکر کرد مثل برنامه عموپورنگ است. وقتی فیلم شروع شد شروع کرد به نق و نق کردن و منتظر فرصتی بود برای دست زدن و حرکات موزون. بعد که دید جدی جدی خبری از این جور مسائل نیست شروع کرد به گریه که دیگه بریم خانه!! البته خسته بود و خواب آلود و بعد از نیم ساعت خوابش برد و من بیچاره موفق شدم آخرهای فیلم را با خیال راحت ببینم.

خبر خوب هم اینکه امروز ما بالاخره ماشین دار شدیم هورا

Hyundai i30

  • یکی از همکارانمون ماشین Ford گرفتند. چند روز پیش داشتیم باهاشون برمیگشتیم خانه. از دم نمایشگاه Ford که رد شدیم . آرش گفت: عمو شما ماشین Ford تون را از اینجا گرفتین؟!!! متفکر
  • دستگاه کارت زنی دانشگاه به این صورت است که اگه انگشت شما درست تاچ بشه پیغام Thank You و اگه نه پیغام Please Try Again را میده. هر روز که ما انگشت میزنیم آرش خان هم میزنه. اوائل میگفت: این فقط به بزرگها Thank You میگه به کوچولوها Please Try Again میگه. دیروز میگفت: مامان من چکار باید بکنم تا به من هم Thank You بگه!!!!
  • این روزها خیلی سرم شلوغه اصلاً فرصت نمیکنم بیام وبلاگ بازی. دوستان گلم به بزرگی خودشون من را ببخشند. خجالت


موضوع مطلب : آرش / شیرین زبان