آخر هفته + مدرسه

آخر هفته بعد از مدتها با ماهـــا قرار گذاشتیم که بریم سینما. بعد از اینکه قرار را فیکس کردیم، یکی از همکارانم برای شام باربکیو کنار استخر دعوتمون کرد و مجبور شدیم سینما را کنسل کنیم چون هیچکدام از فیلمها ساعتش دیگه به برنامه مون نمیخورد، با این حال فقط در دبی مال کمی چرخیدیم و بعد راهی خانه شدیم، بعد از حاضر شدن با ماهـــا راهی مهمانی شدیم و شب خوبی را در کنار دوستان گذراندیم.

شنبه نزدیک ظهر اول باباجلال را رساندیم دانشگاه. بعد من و آرش دو تائی راهی امارات مال شدیم تا از آخرین شنبه راحت و بدون هیچ کلاس آموزشی قبل از شروع مدرسه ها لذت ببریم.

اول رفتیم سینما. 

فیلم Despicable Me 2 درست مثل قسمت اوّلش کمدی و بامزه بود. باعث شد کلی بخندیم. بعد هم رفتیم خرید هفتگی را انجام دادیم و برگشتیم خانه. 

امروز ظهر از ساعت ناهار استفاده کردم و رفتم دنبال آرش با هم رفتیم مدرسه تا کلاسش را پیدا کنیم. امسال کلاس 4H است و معلم دروس اصلی ش یک آقای خیلی جوان به اسم Mr. McKen بود که خوشبختانه لهجه ی خیلی خوبی هم داشت.

از بچه های سالهای قبل یکی دو تا شون با آرش همکلاس هستند و زیاد غریبی نخواهد کرد. 

کمی که حال و احوال کردیم معلمش پرسید کتابهای آرش را تحویل گرفتم یا نه؟!! تازه آنجا بود که متوجه شدم مثل پارسال نیست که همان روز اول سر کلاس کتابها را تحویل بگیرند!!!! باید خودمون کتابها را از قبل میگرفتیم و من حتی رسید پرداختش هم همراهم نبود!!!! خلاصه با بدبختی رفتیم حسابداری فیش پرداخت را مجدداً پرینت گرفتیم و رفتیم کوه کتابها را هم از کتاب فروشی مدرسه تحویل گرفتیم، سریع برگشتم آرش را گذاشتم پیش باباجلالش و خودم برگشتم سرکار.

پ.ن: ساعت 8 آرش خوابید تا فردا صبح زود سرحال بیدار بشه و بره مدرسه.

پ.ن: در اثر یک بی احتیاطی دوربین از دستم افتاد و لنز نازنین ش آسیب دید و کلی حالم گرفته شد.

/ 0 نظر / 6 بازدید