بسکتبال

مدتهاست آرش علاقه‌ی عجیبی به بسکتبال پیدا کرده و تو مدرسه و تمام زنگ تفریح‌ها با همکلاسی فیلیپینی‌ش مشغول بازی است. تو خونه هم مواقع بیکاری مشغول تماشای NBA یا بازی کردن بسکتبال با پلی استیشن است. خیلی وقت هم بود که به من اصرار می‌کرد براش یک کلاس برای روزهای شنبه پیدا کنم.

شنبه تو دبی مال موقع ناهار گفت بیا دوتایی با هم بگردیم. تو گوگل یک سرچی کردیم و MPAC را پیدا کردیم. همان موقع زنگ زدم که گفتند برای تست می‌تونیم ساعت 6:30 تا 8 ببریم‌ش مدرسه‌ی ولینگتون.

خلاصه بعد از کلاس پیانو رفتیم و آرش کلاس را شرکت کرد.

مربی‌شون کریس عضو سابق تیم ملی نیجریه بود و آرش تمرین و کلاس را خیلی زیاد دوست داشت. مربی هم بازی آرش را پسندید و گفت که بسیار با استعداد است و بهتره دو جلسه در هفته حداقل بیاد و میتونه تو مسابقات لیگ هم که از شنبه شروع میشه شرکت کنه.

برای کلاس و مسابقه ثبت نام کردیم و آرش 5شنبه‌ها و شنبه‌ها کلاس داره. مسابقات به صورت دوره‌ای در هفت هفته برگزار میشه که آرش تو گروه سنی 12-14 سال عضو تیم Avengers بود. بجز آرش فقط یک نفر دیگه بود که خوب بازی می‌کرد و بقیه زیاد وارد نبودند. بازی اول را باختند.

ولی آرش و مدل بازی کردن‌ش چیزی بود که اصلا انتظارش را نداشتم و کاملاً حیرت کردم. درست مثل یک گارد راس حرفه‌ای بازی می‌کرد. محکم و استوار، ریزه میزه ولی زبل و بلا.

خلاصه که توجه خیلی ها را جلب کرد و یک گل قشنگ هم زد.

منم که خودم تمام سالهای دبیرستان و بعدش عشق بسکتبال داشتم این روزها وقتی به تماشای بازی پسرک می‌شینم، بیشتر از همیشه کیف میکنم.

/ 1 نظر / 4864 بازدید