کارنامه دوم ترم اول

5شنبه شیطونکم کارنامه درخشان سری دوم امتحانات دوره ای ترم اول را گرفت و با معدل 98 اینبار هم Outstanding شد.

جالبه که تمام نمراتش اینبار بالای 95 است، علوم و فرانسه را 100 شده است. تنها موردی که بی دقتی نبوده و اشکال داشت دو مورد تو گرامر بود که وقتی جواب سوال Did را داده بود، فعل را به گذشته تبدیل نکرده بود که باید باهاش کار کنم.

عاشقتم عزیزدلم. بهت افتخار میکنم. ماچ

چهارشنبه صبح که بردم بذارمش سر کلاس احساس کردم معلمش از دستش ناراحت است. وقتی سوال کردم گفت که پسر خوبی نیست و سر کلاس دائم صحبت میکنه و روی درس تمرکز نمیکنه!!! البته قول داده که بهتر بشه. یک نگاه به آرش کردم و دیدم عین یک موش کوچولو خطاکار است متفکر. همانجا ازش قول گرفتم که آقا باشه و قول داد و رفت سر کلاس.

پنجشنبه صبح تا معلمش من را دید گفت که خیلی بهتر شده ولی مطمئناً میتونه بهتر از این هم باشه. چشمک امان از دست این پسر بچه های شیطون و بازیگوش متفکر

جمعه و شنبه بردمش استخر و جیم و حسابی بازی بازی کرد.

پنجشنبه کلاس پیانو رفتیم. معلمش گفت واقعاً آرش قابل تحسین است با این سن کم میتونه یک گام به بالا به راحتی بره و بسیار نرم و روان هر دو دست را هماهنگ بنوازه. هرچند من بیچاره را میکشه تا تمریناتش را انجام بده ولی خیلی از پیشرفتش راضی هستم.

جمعه کلاس فارسی برگزار شد از آنجائیکه من یک کاری برام پیش آمد و مجبور شدم اوائل کلاس برم متوجه نشدم این هفته چی کار کردند فقط دیدم نوشتن آب بابا باد را یاد گرفته. کلاس فارسیش فقط یک ساعت در هفته است برای همین پیشرفتش کند است.

شنبه کلاس ژیمناستیک، بسکتبال و نقاشی هم مثل هر هفته برگزار شد و عالی بود. اینبار مسابقه بسکتبال را تیم آرش 10 بر 4 برد و انگار که مسابقات جام جهانی بسکتبال را فتح کردند آنقدر خوشحال بودند. حتی شب موقع خواب هم راجع به تک تک صحنه ها به من گزارش میداد نه که خودم آنجا نبودم!!!

/ 66 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مامان آرمان

من هم خوشحال شدم از کارنامه درخشان آرش جان....دست مامانی هم درد نکنه که اینقدر براش وقت میزاره و زحمت می کشه... در ضمن آرزو جان ممنون از راهنمایی تون در مورد اون سوال که قبلا پرسیده بودم در مورد ipad و....با توجه به راهنمایی تون عمل م یکنم ممنون.

سوری مامان عسل

سلام آرزو جون. تبریک به خاطر موفقیت آرش عزیزم. همیشه در زندگی همینطور سربلند باشه. عکسهای فوق العاده زیبا بود. روی ماهش رو ببوس[ماچ][بغل]

مامان مریم

موفق باشی آرش گلی آفرین به تو.نمرهات عالی بود.

ننه قدقد

ماشاللله به پسر باهوش و خسته نباشید به مامانش که اینهمه زحمت می کشه برای گل پسر.

آکام

سلام ممنون از راهنمایی شما یاد گرفتیم خوشکل نشده ولی بازم خوبه فراموشمان نکنید

زمانه مامان پرهام و پارمین

سلام دوست خوبم! آرش مثل همیشه خوش درخشید بهتان تبریک میگم و برای آرش آرزوی بهترین ها را دارم از موفقیتهاش خیلی خوشحالم و از خواندن و دیدن کاراش حسابی لذت می برم ببوسش آرزوجون

سمیرا

سلام چرا نظر منو تایید نکردید؟!

سمیرا

گفته بودم عکس اولش خیلی کیوت و سکسی شده.

بشرا

به ارش بگید وقتی میخنده دندوناش که میاد بیرن خیلی خوشگلتر میشه[قلب]