مهماندار میشویم :)

بالاخره جمعه تونستیم با کمک ماهــا و یک خانم اتیوپی ای خانه را کامل مرتب کنیم و تازه لذت خانه جدید را حس کنیم. خلاصه که همسایه ها یاری کردند تا ... چشمک

به نظرم قشنگ شده و اصلاً قابل مقایسه با خانه قبلی نیستمژه

و امـّــــا آخرین خبر اینکه اوّلین سری مهمانان را در خانه جدید تجربه کردیم و عمه مژگان و عمه شبنم ِ آرش چند روزی مهمانمون هستند و آرش حسابی از دیدنشون خوشحال و هیجان زده است. جمعه 11 شب با نیما رفتیم فرودگاه دنبالشون. دو سه ساعتی منتظر ماندیم تا آمدند بیرون، وروجکم همان ساعت اول خوابش برد و شنبه صبح موفق به دیدن عمه جون هاش شد.

ما هم تا نزدیک صبح بیدار بودیم و صحبت میکردیم. ساعت 9 با سختی آرش را بیدار کردم و بین خواب و بیدار رفتیم کلاس ژیمناستیک و بسکتبال. بعد هم برگشتیم خانه و صبحانه خوردیم و با عمه ها راهی امارات مال شدیم تا شب. آرش را به زور ساعت 10 خواباندم.

آرش ژیمناستیک کاروآرش بسکتبالیست

امروز تو بسکتبال سه گام را یاد گرفتند. Three Steps

پ.ن.1: عکس اول یک قسمت از نمای اتاق خواب است که جمعه صبح گرفته شده. با اینکه روبرومون ساختمان بلندیست ولی یک کوچولو هم نمای بسیار زیبائی از دریا داریم.

پ.ن.2: خاله شهزاد گل مثل همیشه که من و آرش را حسابی خجالت میده اینبار هم اتاق کوچولوی آرش را با ست روتختی و ... ی بسیار زیبا از Pottery Kid زیباتر کرد. مرسی دوستم ماچ برچسبها را براش قبلاً از ebay آنلاین خریده بودم. پشت کتابخانه های ایکیا را که مثلاً دیوار اتاقش هستند، کاغذ دیواری طرح پارک کردم و برچسبهاش را چسباندم. برای ورودی دیوار اتاقش هم برچسبهای قطارش را زدم.

پ.ن.3: پنجشنبه کارنامه آرش را گرفتیم و حاصل تلاش شیطونکم من و باباجلال را غرق شادی کرد. از آنجائیکه این پست خیلی بلند شد جریانهای روز پنجشنبه و کارنامه آرش در پست بعدی ثبت میشود. 

/ 54 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
yek daste gole banafshe

مبارکش باشه.اتاقش خیلی دنج و باحال شده.اینقدر از این اتاقها خوشم میاد. راستی می خواستم بگم چقدر ست رو تختیش قشنگه که دیدم نوشتی کادوست و از پاتری بارن.پاتری بارن خیلی چیزهاش قشنگه.منم خیلی خوشم میاد ازشون.گرون هم هستن. راستی آرزو جان وبلاگت خیلی طول میکشه تا لود بشه.شاید بهتر باشه تعداد پستهای تو صفحه رو کم کنی که زودتر باز بشه عزیزم. آرش جان رو ببوس گه اینقدر درس خونه....راستی نمای خونه تون هم خیلی زیباست.کجا گرفتین خونه؟

شکوه مامان ارمیا

مبارکه، بسلامتی که همه کارها تموم شده و از همه چیز راضی هستی[قلب] با مهمونای عزیزتون خوش بگذره حسابی[لبخند] اتاق آرش هم خیلی قشنگ شده[ماچ]سلیقت حرف نداره آرزو جون[چشمک][ماچ]

سارا و سالار

خیلی خیلی مبارررررررررک دوستم.با سلیقه و خوشگل درست کردیش معلومه[بغل]

lمريم مامان رايا

به سلامتي و دلخوشي تو خونه جديد ساكن بشيد و لحظات خوبي رو سپري كنيد. خسته نباشي مامان با ذوق و سليقه [ماچ]

مریم

ارزو جان خسته نباشی ...چه خونه خوشگلی و چه با سلیقه درستش کردی. چشمت هم روشن برای امدن مهمانها ...رزوهای خوبی در کنا رهم داشته باشید.افرین به ارش باهوش که مثل همیشه گل کاشته تو امتحاناتش.

ثنا

.اقعا خسته نباشید خدا قوت عالی شده

مهری

سلام- همه چی عالی ولی ببخشید چرا تختش دو طبقه هست؟ دل ادم میگیره -بوس

eli

salam saite jalebi hast ham lezat bordam ham khandidam ham hasrate safaretoono khordam vali ehsas mikonam baraye arash zendegi mikonid na vase khodetoon shayadam ehsasam eshtebast