کارنامه دوره ای دوم ترم دوم + آخر هفته

کارنامه دوره ای دوم ترم دوم را 5شنبه آرش گرفت و با معدل 96 باز هم Outstanding Student شد.تشویقتشویقتشویق

تنها نمره زیر 90 مربوط به علوم است که با یک بی دقتی کوچولو دو نمره کامل را از دست داده متفکر

آخر هفته طبق معمول پر برنامه گذشت. 5شنبه پیانو فوق العاده بود آهنگ کنسرتش را با این که کمی سخت است ولی الان دیگه راحت اجرا میکنه. بعد از کلاس رفتیم جایزه کارنامه درخشانش را که یک توپ بسکتبال، یک لباس منچستریونایتد و یک آلبوم اسلم اتکس بود، از من و باباش گرفت.

جمعه صبح کلاس فارسی و بعدازظهر فرانسه داشت.

شنبه صبح کلاس ژیمناستیک داشت که مربی اش معتقد است که بدنش قوی و پر از انعطاف است برای همین زود و خیلی سریع پیشرفت میکنه. تنها کسی بود که به راحتی روی یک نیمکت باریک بدون کمک مربیش میتونست کارت ویل بزنه.

و

بعد با هم رفتیم عکسهای آتلیه را انتخاب کردیم و از آنجا امارات مال برای کلاس نقاشی. بعد از کلاس هم رفتیم دندانپزشکی.

امروز اولین آمپول واقعی و بی حسی دندان را تجربه کرد و بسیار شجاع و کمی بی طاقت اولین دندانش پر شد. آخرهای کار دیگه حوصله اش سر رفته بود و دوست داشت که زودتر تمام بشه.

کلی همه از دستش خندیدند و از بس سوال کرد این چیه؟ چرا اینطوریه؟ چکار میکنه؟!

این روزها مشکلی که با وروجک دارم اینه که دروغهای کوچک و غیرضروری را به راحتی میگه و کمی تا اندکی خالی بند شده!!! از آنجائیکه من واقعاً از دروغ نفرت دارم خیلی باهاش دارم مبارزه میکنم. اوائل باهاش تند میشدم ولی دیدم اصلاً تاثیری نداره. کلافه

بعد از کلی فکر کردن تصمیم گرفتم روشم را عوض کنم. الان روش پوینتهای مثبت و منفی را گذاشتم. هربار که دروغی میگه یک پوینت منفی بهش میدم که به سادگی پاکش نمیکنم. برای اینکه موفق بشه پاکش کنه باید چندین و چند پوینت مثبت بگیره برای همین حواسش را بیشتر جمع میکنه تا کمتر دروغ بگه.

امیدوارم این روش جواب بده. متفکر

/ 0 نظر / 27 بازدید