شرح چند روز گذشته

جمعه صبح زود کلاس شنا را رفتیم و برگشتیم. آرش بعد از کلاس از خستگی بیهوش شد و یکی دو ساعتی خوابید. بعد از بیدار شدنش با هم درس علوم را دوره کردیم که تا برای امتحان یکشنبه آماده بشه. بعد تندی ناهار را خوردیم و رفتیم کلاس فوتبال.

من از صبح ضعف، سرگیجه و سردرد خیلی شدید داشتم با این حال دلم نیامد که نرم. هوا هم به شدت گرم بود. برای اینکه بچه ها اذیت نشوند مربی هر چند دقیقه یکبار بهشون استراحت میداد تا آبی بخورند و اذیت نشوند.

 وروجک هلاک 

آرش و دوست جدیدش دنیل در حال شادی بعد از زدن گل

هر هفته جایزه یک ستاره کوچولو و یک لوح است که به دو تا از بازیکنان مربی به تشخیص خودش میده. آرش مدتهاست دنبال آن ستاره کوچولوست که تا حالا قسمتش نشده! این هفته یکی دو تا حرکت قشنگ تکنیکی کرد که مورد تشویق مربیش قرار گرفت و نتیجه اش گرفتن لوح رایان گیگز از مربیش بود. 

جالب است که در سالهای دور که من به فوتبال علاقه مند بودم و به شدت بازیها را دنبال میکردم، رایان گیگز بازیکن مورد علاقه ام در تیم منچستر یونایتد بود زبان

بعد از فوتبال برگشتیم خانه. یکی یکی آماده شدیم برای مراسم دانشگاه آزاد به مناسبت روز معلم، روز زن و ... در باشگاه ایرانیان. 

آرش با یاسین و یکی دو تا دیگه از بچه ها تمام مدت طبقه پائین مشغول بازی بود و من هم بعد از مدتها همکاران و دوستان سابقم را دیدم و دیدارها تازه شد.

برنامه امروز هم اول کلاس شنا، بعد کلاس ژیمناستیک، بعد مرور درسها در امارات مال، بعد کلاس نقاشی و بعد برگشت به خانه بود.

این کار آرش خیلی خیلی زیبا از آب درآمده. ماچ

پ.ن: بالاخره یک معلم پیانو ی جدید به طور کاملاً اتفاقی تو همسایگیمون پیدا کردم و از یکشنبه گذشته کلاسهای پیانو وروجک خان دوباره از سر گرفته شد.

/ 0 نظر / 5 بازدید