گزارش آخر هفته ما

5شنبه آرش برای اولین بار بعد از مدرسه آمد محل کار جدید من و کلی با همه گپ زد و نقاشی کشید و شیطنت کرد. بعد از آنجا وقتی کار باباجلال تمام شد، رفتیم کلاس پیانو. خداراشکر دیگه روی روال افتاده و داره به سرعت پیشرفت میکنه. کتاب سطح یک را امروز تمام کرد.

جمعه صبح هم خروس خانه ما طبق معمول همیشه صبح زود بیدار شد و شروع کرد به صحبت کردن که من خودم را زدم به خواب. شیطونکم هم شکر خدا دوباره خوابید تا ساعت 11 و بعد از مدتها جمعه صبح تونستیم یک دل سیر بخوابیم. چشمک

بعد از صبحانه آرش دوش گرفت و آماده شدیم و رفتیم دبی مال. این هفته سینما چون فیلمش No Strings Attach به قول آرش اکشن بود (+18) آرش و باباجلال رفتند هملیز و جکیز و ... من و ماهـا رفتیم فیلم را دیدیم. بد نبود. بعد هم رفتیم ناهار و آرش امروز اولین کادوی تولدش را از ماهـا گرفت.

یک دستگاه ساخت کوکیز که فردا باید بریم وسائل اولیه را براش بخریم تا بتونه کوکی درست کنه

چند روزی هم هست که حسابی بداخلاق شده و بعضی وقتها خیلی عصبانی نشدن سخت میشه. دائم دارم با خودم تکرار میکنم که خونسرد با رفتارش کنار بیام تا دوباره آرش هم به آرامش بره و دست از بداخلاقی برداره. امیدوارم که زیاد طول نکشه.

از تمام دوستان گلی که محبت کردند و به من و آرش در مسابقه وبلاگ نویس ها رای دادن خیلی خیلی سپاسگزارم. ماچ بهترینها را برای تک تک شما عزیزان آرزومندم. بغل

/ 0 نظر / 5 بازدید