آرش بدون اعتماد به نفس

چهارشنبه کل Toys R Us و Virgin و ... را دنبال عروسکهای Turtles Ninja گشتیم و پیدا نکردیم. آخ آخر سر هم از ebay اینترنتی خریدیم. حالا کی به دستمون برسه خدا میدونه. قراره هر شب یک ستاره روی یک کاغذ بچسبانیم تا برسند.

و امّا ماجراهای کلاسهای تابستانی آرش خان

سومین روز کلاس عالی بود، آرش با شوق و ذوق رفت و برگشت. چهارمین روز کلاس افتضاح بود. چون من کار داشتم،بابا جلال آرش را رساند، توی کل مسیر گریه کرده بود و آنجا هم تا ساعت 11 مشغول گریه بوده!!!! و امّا امروز آخرین روز کلاس بود که بدون گریه رفت. قرار بود آخر وقت برای ما اجرا داشته باشند!!!!

این تنها صحنه ای است که آرش در اجرا حضور داشت بعد بلافاصله خجالت کشید و آمد بغل من و تا آخر اجرا هر کاری کردیم حاضر نشد شرکت کند!!!!

اصلاً نمیدونم چرا اینقدر کمرو و خجالتی است. کسی راهی برای بالا بردن اعتماد به نفس یک وروجک خیلی خجالتی سراغ داره؟!!!!!!!!!!!!!!!!

/ 34 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
fafa

آخي پسرك خجالتي ما...راستش اگه راهي بهت پيشنهاد دادن به من هم بگو...شديدا بهش نيازمندم... قربون رقصش با اين پارتنرش برم

ارغوان

راستییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی این چه کلاسی بود که به این زودی تموم شد[تعجب]؟؟[سوال][متفکر] یعنی دیگه نمیره؟؟ پس فیلمش چی؟[نیشخند][ناراحت]

پریسا مامان نازنین

الهی بگردم بچم خجالتیه . ربطی به اعتماد به نفس نداره . نازی ما هم بد جور خجالتیه . درد مشترک [گریه] دلم براتون خیلی تنگ شده بود . تو این مدت می بینم که آرشم خیلی پیشرفت داشته . از طرف من ببوسینش[ماچ]

بانو

من که تجربه ندارم.. یعنی نی نی نداشتم که بدونم ... اما فکر کنم خودش خوب بشه... شاد باشین....

مامان ستاره

این بچه های موجوذدات عجیب و غریبی هستن اصلا قابل پیش بینی نیستن آروش گلم رو ببوس[دست]

مامان ایلیا

الهی قربونش برم که خجالتی خوب خانمی به نظر من همه بچه ها این مدلین کم کم خوب میشن [قلب][ماچ]

مامان پارسا

الهی چقدر عکس اولش با مزه شده... [خنده] احتمالا یه کم با محیط بیرون در تماس باشه خوب میشه [چشمک]

زیبا

قربونش برم من... اصلا بهش نمیاد خجالتی باشه!!!!! شیطونی بیشتر بهش میاد... البته بجز مواقعی مه لبخند قشنگش رو لباشه که اینقدر معصو میشه که نگو و نپرس[ماچ]

ننه گلی

سلام عاشق کلاس رقصش شدم وای حساب کن بعدا مسابقه رقص بده ماهم می ریم تشویقش راستی اون فیلم ریچارد گیر و که با جنیفرلوپز می رقصه دیدی؟

زمانه مامان پرهام

سلام خانمی! معولا پسر بچه ها با مامانشون که میرسند اینطوری با حجب و حیا می شوند ببوس آرش را