هفته دوم تعطیلی - سفر به تهران

آرش هفته دوم تعطیلات را به جز روز یکشنبه که رفت دانشگاه، شرکت ما گذراند. من سه روز آخر سال حسابی درگیر گزارش‌های انبارگردانی بودم.

دوشنبه قرار بود بازیکنان رئال مادرید بروند JBR و از هتل سوفیتل تا کافه رئال مادرید روی فرش قرمز بروند. آرشِ هیجان‌زده را ساعت ناهار بردم منزل رئیس‌م در JBR تا با رضا پسرشون بره و تماشا کنه.

برنامه قرار بود ساعت 5 تا 6 باشه که به 8 موکول شده بود و آخر هم ساعت 8:30 آمدند. آنقدر شلوغ بود که سوزن می‌انداختی، پائین نمی‌رفت. 


آرش با اینکه ساعت‌ها منتظر شده بود ولی آخر سر موفق شد همه‌ی بازیکنان مورد علاقه‌اش مثل رونالدو را از نزدیک ببینه و کلی ذوق زده بود.

سه‌شنبه آرش را دوباره ساعت ناهار بردم منزل رئیس‌م تا با پسر کوچولوشون رایان بازی کنه و من هم بتونم کارهام رو بدون شیطنت‌های گاه و بیگاه آرش انجام بدم.

چهارشنبه آخرین روز کاری سال 2014 بود. ساعت 12 عکس دسته‌جمعی پایان سال رو گرفتیم و فیلیپینی‌هامون رفتند. من هم تا ساعت 4:30 مشغول بدو بدو بودم و بعد با آرش رفتیم امارات مال خرید. وقتی برگشتیم خانه، کمی استراحت کردیم. چمدان را آماده کردیم. ساعت 11:30 با باباجلال قدم‌زنان رفتیم ساحل نزدیک خانه و آتش‌بازی سال نوی میلادیِ آتلانتیس را تماشا کردیم و بعد برگشتیم خانه.


پنج‌شنبه هم دوتایی راهی تهران شدیم تا دو سه روزی را در کنار بابابو و عزیزان‌مون بگذرونیم.

خاله الهه، خاله آزاده و پارسا آمده بودند فرودگاه دنبال‌مون. اول رفتیم دیدن مامان‌م و بعد راهی منزل بابابو شدیم.

دو سه روز خوب و عالی رو در کنار عزیزان‌مون گذراندیم. مهم‌ترین کارم این بار مرتب کردن اتاق سابق‌م بود و کتابخونه ی دوست داشتنی‌ام. اتاق را تبدیل به اتاق مهمان کردیم. قشنگ شد.

یکشنبه نزدیک ظهر دلتنگ و غمگین راهی فرودگاه شدیم و با پرواز 2:40 راهی امارات شدیم. مدرسه این هفته هم تعطیل است ولی کلاس شنا و بدنسازی از فردا شروع میشه تا آماده بشن برای مسابقه ی جمعه.

/ 0 نظر / 15 بازدید