تعطیلات سال نو میلادی

سه روز از تعطیلات چهار روزه ی ما طبق معمول و به سرعت برق و باد گذشت.

شب سال نو، با خاله شهزاد اینا در JBR قرار گذاشتیم. پیاده از خانه ما تا آنجا حدود نیم ساعت، سه ربع پیاده روی بود که رفتیم و شام را در کنار هم در Bob's خوردیم. بعد رفتیم ساحل. هوا بسیار سرد بود. با این حال تا ساعت 12 منتظر نشستیم و لرزیدیم تا سال نو شد و آتش بازی آتلانتیس و پالم را تماشا کردیم. شب بسیار خوبی را گذراندیم. بعد دوباره پیاده برگشتیم خانه. از تنبلی دوربین را با خودم نبرده بودم و شارژ گوشیم هم تمام شده بود اینه که هیچ عکسی از آن شب ندارم.

چهارشنبه اول ژانویه، بعد از ظهر آماده شدیم رفتیم Dubai Miracle Garden. خیلی خیلی شلوغ بود و حدود یک ساعت تو ترافیک بودیم تا رسیدیم آنجا.

جمعیت خیلی زیاد بود و هوا هم زود تاریک شد اینه که نشد خوب کل پارک را ببینیم و از عکسها هم خیلی راضی نشدم. با این حال من خیلی دوستش داشتم و به نظرم بسیار جای قشنگی بود. دفعه بعدی که بخوام برم حتماً برای صبح اول وقت برنامه ریزی میکنم.

و

و

و

و

و

بعد هم رفتیم فستیوال سیتی. با دوستان قدیمی دوران بسکتبالم مژی، محیا و ... قرار داشتیم که یکی دو ساعتی با هم آنجا چرخیدیم و کلی خاطرات قشنگ برام زنده شده. بماند که چقدر دلم آن دوران و صفا و صمیمتش را خواست!!

5شنبه هم رفتیم دنبال مژی اینا و بردیمشون Outlet Mall. تا عصری آنجا چرخیدیم بعد مژده اینا را رساندیم خانه و برگشتیم کلاس پیانو آرش.

امروز با یک دوست گل دیگه قرار داشتیم که صبح آماده شدیم رفتیم مردف سیتی سنتر. آرش، دوست جدیدش هیراد و بابای هیراد رفتند سینما. فیلم Frozen سه بعدی را تماشا کردند و ما خانمها هم با هم دیگه تو مال چرخیدیم تا فیلم بچه ها تمام شد. ناهار خوردیم و بعد از کمی خرید هفتگی برگشتیم خانه. روز بسیار خوبی را در کنارشون گذراندیم. مرسی دوستم قلب

بعد آمدیم خانه و مشغول درس خواندن شدیم. یکشنبه مدرسه شروع میشه و کتاب داستان Three Little Foxes را باید هر هفته امتحان بده و این چند هفته تعطیلات لای کتاب را باز هم نکرده بود. 

/ 0 نظر / 6 بازدید