شرح جشن تولد

من آخر هفته بسیار سخت ولی پر از لذتی را گذراندم. جمعه 9 آرش را بردم استخر تا 10 تمرین کرد. بعد رفتیم امارات مال و از کارفور کمی خریدهای مربوط به تولد را انجام دادیم. برگشتیم خانه. ماها از شب قبل آمده بود. با کمک هم ژله ها، بسته های هدیه و ... را آماده کردیم تا ساعت 3. سه راه افتادیم برای کلاس فوتبال. 4 تا 5:15 کلاس داشت. همانجا آرش لباسهاشو عوض کرد و سر و صورتش را شست و آماده شد رفتیم تولد پسر هم دانشگاهی من که در Favorite Things مارینا مال برگزار میشد. مهمونی شون Dance Party بود که طبق معمول آرش اولش جوگیر بود و غمگین و تنها یک گوشه نشسته بود و هر کاری کردند در آموزش رقص گانگام استایل شرکت نکرد تا آمد با بقیه آشنا بشه و در بازیها شرکت کنه جشن دیگه تمام شده بود.

ساعت 7 بعد از جشن رفتیم آرایشگاه. یکی دو ساعتی کارمون طول کشید و بعد رفتیم از ویتروس میوه ها و بقیه وسائل تولد را خریدیم و خسته و هلاک برگشتیم خانه. تازه مشغول به کار درست کردن بقیه ژله ها و سالاد الویه و ... شدیم.یک بود که دیگه خوابیدیم. 


شنبه هم صبح زود بیدار شدیم، باباجلال که گرفتار کار بود و رفت دانشگاه. و من هم با سرعت مشغول کار شدم.  جشن تولد طبقه 5م ساختمان خودمون در قسمت Children Play Area برگزار میشد. بی اغراق بیشتر از سی بار بین طبقه 63 و طبقه 5 تردد کردیم و دیگه مهمانی که تمام شد من روی پاهام بند نبودم.

همکلاسی های آرش (سمی و شایان، ایلیا، یحیا، گرانچ، ابراهیم، حسنا و ...) و دوستان گل آرش در امارات (یاسین، آرمین، کوشا، کسرا، ...)، دوستان گل من (مریم جون، مصی جون و نیکان عسلی، سنی جون، ناهید جون، کاترین جون و صدیقه جون و مامان همکلاسی های آرش)، یکی یکی آمدند و 11:30 دیگه مراسم شروع شد. آرش با دوستهاش کلی آتش سوزاندند و یکسره مشغول فوتبال، بدوبدو، بادکنک بازی، بزن و بکش و ... بودند. مراسم را موسسه Happy Moments برگزار کردند که کارشون بد نبود و به بچه ها خوش گذشت. 

 و

 

 مسابقه رقص گانگام استایل، صندلی بازی، و چند تا بازی دیگه  ... 

 کیک را به French Bakery سفارش داده بودیم و نگران بودم که به موقع ارسال نشه که خوشبختانه درست به موقع رسید و قشنگ هم از آب درآمده بود.

آرش آنقدر مشغول بازی با دوستهاش بود که اصلاً حاضر نشد درست و حسابی عکس بندازه. بیشتر عکسها مربوط به قبل از حضور دوستاش بود. 

از همه دوستان عزیزی که در جشن شیطونک ما شرکت کردند تشکر میکنم. به ما در کنار شما خیلی خیلی خیلی خوش گذشت. مرسی از هدایای قشنگتون. قلب

از همه بهتر اینکه خاطره قشنگی از تولد 8 سالگی در ذهن آرش ثبت شد. ماچ

 

/ 0 نظر / 8 بازدید