شنا

مدت‌ها بود که تصمیم داشتیم تیم شنای آرش را عوض کنیم ولی خودش تمایلی نشان نمی‌داد و به خاطر دوستان‌ش مایل بود که همان‌جا با ابسولوت بماند.


آخر ترم وقتی که معلوم شد دوباره مربی عوض شده و منیر هم از ابسولوت رفته!!! آرش که از روش منیر خیلی راضی بود، خودش اظهار تمایل کرد که به تیم جدید منیر بره و ما هم از فرصت استفاده کردیم و سریع جابجاش کردیم. دو سه تا حسن داشت این جابجایی یکی این‌که مربی معرکه و آشنا بود و آرش باهاش راحت بود. دومی اینکه خیلی از دوستان قبلی‌ش که در German School با منیر تمرین می‌کردند هم به تیم جدید آمده بودند و آرش تنها نبود. تنها مشکل‌ش دوری محل تمرین‌ش نسبت به خانه‌ی ماست که سعی کردیم یک راه حل خوبی براش پیدا کنیم که زیاد اذیت نشیم.

حالا در تیم جدید آرش یک شناگر معمولی بین یک عالمه شناگر بهتر از خودش هست که انشاءالله بتوانند به آرش انگیزه‌ی لازم برای پیشرفت بیشتر را بدهند. 


تابستان فرصت خوبی بود. دو هفته با خود منیر خصوصی روی کرال سینه و قورباغه کار کرد تا اشکالات تکنیکی اساسی که روی این دو استروک داشت را برطرف کند. بعد تعطیلات بود که بخور و بخواب باعث شد که پسرک حسابی از فرم خارج و تپلی مپلی شود.

سه هفته آخر تابستان هم 5 روز پشت سر هم هر هفته تمرین داشتند که آرش 12 جلسه از 15 جلسه را شرکت کرد و حسابی لذت برد.

از یک‌شنبه ترم جدید به همراه مدرسه شروع شد. آرش را منیر عضو تیم اول گذاشته که از هفت جلسه تمرین شنا و بدن‌سازی در هفته 5 جلسه را حداقل باید شرکت کند. تنها روزی که تمرین صبح دارند دوشنبه‌هاست. جمعه بدن‌سازی دارند و شنبه‌ها تعطیل هستند. برنامه‌مون نسبت به پارسال کمی فشرده‌تر است!

/ 0 نظر / 133 بازدید