شش سالگی خانه مجازی ما

شش سال پیش در چنین روزی یک ایمیل به دستم رسید که یک متن جالب از یک وبلاگ شخصی بود و همان ایمیل اولین جرقه شروع وبلاگ نویسی من بود. برای اولین بار با وبلاگ و دنیای وبلاگ ها آشنا شدم.

همزمان شروع به تحقیق راجع به وبلاگ های مختلف کردم و با وبلاگهای مادران و کودکان آشنا شدم. آن موقع آرش یک سال و نیمش بود و در اوج شیرین زبانی و شیطنتش بود و به فکرم رسید که وبلاگ آرش را درست کنم.

آرش یک سال و نیمه

الان درست شش سالِ پر بار و پر از لحظه های شادی و غم سپری شده. آرش یک سال و نیمه آن موقع الان تبدیل به یک پسر شیطون و بازیگوش کلاس سومی شده و مهاجرت را تجربه کرده. با زبانها و ملیت های مختلف آشنا شده.

در طی این شش سال، از طریق وبلاگ آرش، با دوستان بسیار زیادی آشنا شدم. با شادیهاشون شاد و با غمهاشون غمگین شدم و اشکم سرازیر شد. دوستانی که از دنیای مجازی به واقعیت تبدیل شدند و من به داشتنشون افتخار میکنم.

از صمیم قلبم خوشحالم که این خانه مجازی را برای وروجکم درست کردم و مطمئنم در آینده گنجینه ای ارزشمند برای آرش خواهد بود.

/ 45 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مریم و محسن

وویییییییییی خصوصیش کن

مامان بهراد

تبریک برای چنین روزی ............ و مطمئن باش روزی این گنجینه بزرگی خواهد شد[دست][گل][دست][گل][دست][گل]

مامان الینا

سلام خانم گل،ندیده کلی ازت خوشم اومده[چشمک]اتفاقا من هم با دیدن وبلاگ شما تصمیم گرفتم واسه دخملم وبلاگ بسازم البته اطلاعات بسیار پایینی دارم [زبان]میخواستم راهنماییم کنی به نظرت از نی نی وبلاگ استفاده کنم بهتره یا پرشین؟

آفتاب

مبارکه . مانا و سربلند باشید.

آفتاب

سلام ایام بکام. اعیاد مبارک . التماس دعا. شاد و سرزنده و سرحال باشی دوست خوبم. موفقیتت ارزویم است. مطالبت مثل همیشه عالی است.

سپیده عمه آریانا

6 ساله شدن وبلاگ قشنگ وروجک نازم مبارک باشه .الهی همیشه پابرجا باشه و پر از خاطرات به یادماندنی و دلنشین . بووووووووووووووووووووووووووووووس برای آرشی گلم و مامی مهربونش.[ماچ][بغل][قلب][گل][گل][گل]

سنی

ما هم خوشحالیم که تو این وبلاگ شاهد پیشرفتهای آرش هستیم و همینطور شادیهاتون و تجربه های قشنگتون. وبلاگت یکی از بهترینهاست آرزو جان... امیدوارم آرش عزیزم زیر سایه شماها رشد کنه و مطمئنم همیشه مثل الان به داشتنش افتخار میکنی[قلب]

فرزانه

وای چقدر عسل ماشالا . کفشاشم خیلی نازه

رعنا

ای جونممم ارزو جان یعنی دلتون اومد این عکس و بزارید؟ آخه به فکر دل ما هم باشید..یعنی دوست دارم الان از تو همین عکس بچلونمممم این پسرو ماشالله..با اون کفشای خوشکلش شش سالگی وبلاگتون مبارک باشه

فافا

واووووو مباركه...ما هم تمامِ اين شش سال با تمامِ رزوهاي شما زندگي كرديم....انشاالله سال‌ها سلامت باشي و كم كم اين وبلاگ رو خودِ آرشي آبه روز كنه....[قهقهه]