برنامه ترم آینده شنا + کنسرت پیانو

سارا همانطور که گفته بود برای ترم بعد آرش را به تیم اول منتقل کرد. حالا برنامه ترم آینده را اعلام کرده و من اصلاً نمیدونم چطوری باید برنامه ریزی کنم!!!

در راستای حرفه ای سازی شناگران تیم اول، هشت ساعت کلاس شنا و یک ساعت کلاس بدنسازی در طول هفته براشون اجباری است. این در حالی است که آرش تا ساعت 4 بیشتر روزها مدرسه است و من هم تا ساعت 6 سر کار!!!  تازه دو سه هفته در میون یکسری امتحان هم دارند که نمیدونم آنها را کجای دلم بذارم!!

امروز مربی بدنساز (کاترین) آمده بود و گفت که بچه ها از 8 سال تا 14 سال هستند و تنها هشت ساله ها آرش و کریستین هستند و کلاسهای بدنسازی شون جدا است که بهشون فشار نیاد. گفت البته توانائی شون آنقدر بالا بوده که سارا به تیم اول منتقلشون کرده بنابراین راحت میتونند خودشون را با این کلاسها تطبیق دهند و جای نگرانی نیست. کلاسهای بدنسازی شامل رژیم غذایی (قبل از تمرین، بعد از تمرین، قبل از مسابقات، شام و ناهار چی باید بخورند؟ چی نباید بخورند؟ چرا نباید مک دونالد و ... بخورند و ...)، روانشناسی و تمرینات بدنسازی و شناخت بدن و ... است.

خلاصه که همش خدا خدا میکنم فعلاً این یک ماه یواش بگذره تا بتونم درست برنامه ریزی کنم که شیطونکم اذیت نشه. قلب

پ.ن: کنسرت سالانه موسسه موزیک بروکلین فردا در دبی مال  برگزار میشه که آرش بین ساعت 10 تا 11 اجرا داره. موفق باشی عزیز دلم. ماچ

نقاشی هفته قبل:

/ 0 نظر / 6 بازدید