روز مادر

در آسمان آبی دلم، جایی برای ابرها نیست.
مادرم! دعایم کن که با دعایت، دلم خانه دردها نیست.
عزیزترین عزیزانم، روزت مبارک.

روز مادر بر تک تک مامانهای گل و نازنین مبارک باد. ماچ 

هفته گذشته کلاس شنا

آرش و هوراد کوچولو

5شنبه هفته گذشته، الهه جون، هوراد کوچولو و مامان بزرگ مهربونش مهمانمان بودند. باهاشون کلی اینور و آنور رفتیم. آرش هم در فاصله کلاسهاش کلی با هوراد کوچولو بازی و شیطنت کرد و لذت برد. کلاس شنا و کلاس پیانو عالی برگزار شد.

جمعه صبح رفتیم دنبال هوراد جون اینا و بردیمشون Outlet Mall. تا ساعت 2 هم باهاشون بودیم، بعد رفتیم فرودگاه. بابابوی مهربون و مامان ثریای گل آمدند و کلی دل ما را شاد کردند.

شنبه صبح آرش توی مدرسه شو رقص داشت. با بابابو و مامانی رفتیم. خیلی بانمک بود.

   

 بعد رفتیم دنبال هوراد جون اینا. با هم رفتیم دریا. تا ساعت 3 آنجا بودیم. بعد برگشتیم خانه آماده شدیم. با باباجلال و دوستان خیلی ماهی رفتیم Dubai Mall. آنقدر تا شب خوش گذشت که حد نداشت. سینما فیلم Prince Of Persia را رفتیم. بعد قسمتهای دیدنی دبی مال را دیدیم. رقص نور و آب را ضمن خوردن شام دو سه بار تماشا کردیم. ولی واقعاً آدم از یک لحظه بعدش هم خبر نداره!!!!!

بعد با یک دنیا خاطره خوش برگشتیم خانه که تلفن زنگ زد و خبر فوت مادر بزرگ عزیزم نقطه پایان سفر کوتاه مامانی و بابابو بود.  تا صبح خوابمون نبرد.

یکشنبه صبح با دلی غمگین و چشمانی گریان راهی فرودگاه شدیم و با پرواز ساعت 11 مامان اینا برگشتند. آرش هنوز که هنوز است منتظر برگشتنشون است و دائم سراغشون را میگیره!!!!

این هفته آرش هر روز امتحان داشت. آخرین واکسنش را هم که هپاتیت A بود را بردیم زد. دیگه واکسنهاش رفت تا 12 سالگی.

پ.ن: مادر جونم روزتون مبارک، روحتون شاد. قسمت نشد برای آخرین بار این روز عزیز را به شما تبریک بگیم. دل شکسته

/ 21 نظر / 10 بازدید
نمایش نظرات قبلی
محدثه

روز مادر مبارک[قلب][قلب]

مامان دیبا و پرند

سلام دوستم مهم اینه که هر روز به یادشون باشی و براشون دعا بخونی. خدا بهتون صبر بده. [قلب]

نفیسه

سلام خواننده سایتتون هستم خیلی زیباست راستی منم یه ژسر 5 ساله دارم دارم شنا می برمش یکی از دوستام میگفت شنا در کودکان باعث آسم می شه به خاطر کلرش کمی نگران شدم شما چیزی می دونید؟

مامان نازنينها

روزت مبارك خانمي و بازم خدا مادر بزرگ عزيزت رو رحمت كنه . آرش عزيز رو ببوس

سپیده

سلام آرزو جون روزتون میارک انشااله که همیشه شاد و سلامت و خرم باشید.[گل] روح مادرجونتون هم شاد و قرین رحمت باشه.[گل] آرش عزیزم را ببوسید.[ماچ][ماچ][ماچ][بغل][قلب][گل]

لیلا

ارزو جون تسلیت میگم .

ثریا

سلام آرزو خانم خوبید؟ فوت مادر بزرگ رو تسلیت عرض میکنم از خدا میخوام که بهتون صبر بده

ترنم

تسلیت میگم عزیزم.خداوند رحمتشون کنه .آخرغمت باشه ان شالله. روز مادرو به شما که نمونه یه مادر خوب وسخت کوشی تبریک میگم[گل]