گزارش آخر هفته

پنجشنبه:

ایام نوروز و سال نو، شرکت ما و مدرسه آرش تعطیل نیست اما دانشگاه جلال تعطیل است. برای همین 5شنبه جلال آمد شرکت ما. کارمندان ایرانی را خوشبختانه مثل هر سال نصف روز تعطیل کردند. حدود ساعت یک درآمدیم و رفتیم امارات مال. تا تعطیل شدن آرش سه ساعتی وقت داشتیم که عیدی های آرش را خریدیم و همانجا چرخیدیم تا ساعت 4 که رفتیم دنبال آرش.

از آنجا که عمر ماهی اولمون خیلی کوتاه بود و پسرکمون حسابی غصه دار بود راهی آبشار شدیم و ماهی دوم و کم و کسری های سفره هفت سین را خریدیم. حدود ساعت 6 رسیدیم خانه. سه تائی سفره مون را چیدیم و آماده شدیم. کلاس پیانو را هم کنسل کردیم تا با خیال راحت به کارهامون برسیم.

با آرزوی سالی پر از شادی، سلامتی و موفقیت برای همگی به استقبال سال جدید رفتیم. خیال باطل

آرش عیدی هاش را کلی دوست داشت و هیجان زده شد ماچ

جمعه:

صبح حدود ساعت 10 بیدار شدیم و درسهای مربوط به امتحان Anthology را مرور کردیم. بعد از ناهار راهی Hamdan Sports Complex شدیم برای مسابقات Fast Fifties که مربوط به FINA بود و در کنار مسابقات جهانی شیرجه  (FINA/NVC Diving World Series Dubai 2014) قرار بود برگزار بشه.

دو تا مسابقه 50 متر کرال سینه و کرال پشت برگزار شد. آرش در کرال سینه تو گروه خودش دوّم و در کرال پشت اوّل شد.

 فیلم مربوط به کرال پشت (آرش نفر سوم سمت چپ) : BackCrawl 50M Competitions

نکته خوب اینجاست که رکوردهای هفته قبل خودش را در کرال سینه 2 ثانیه و در کرال پشت 4 ثانیه کاهش داد و مورد تشویق مربی ش سارا قرار گرفت.

بعد از مسابقه رفتیم خرید هفتگی را انجام دادیم و فرصتی برای مرور بقیه درسها نشد. این بار نمیدونم چرا اینقدر خونسرد هستم. یک هفته پر از امتحان با سرفصلهای خیلی زیاد در پیش داریم ولی همه را به امان خدا رها کردم. نیشخند

شنبه:

صبح یک ساعت شنا بعد ژیمناستیک داشت. از آنجا رفتیم امارات مال و ادامه انتالوژی و کمی از گرامر را خواندیم تا کلاس نقاشی. بعد از کلاس نقاشی رفتیم جبرانی کلاس پیانو پنجشنبه. 5:15 دیگه رسیدیم خانه و بعد از کمی استراحت مشغول مرور بقیه گرامر شدیم. شام را هم دوتائی با همدیگه بین درسها درست کردیم. 

پ.ن: هنوز بلیط تهران گیرمون نیامده و سفرمون در هاله ای از ابهام است. دل شکسته

/ 0 نظر / 5 بازدید