مسابقه ژیمناستیک

شنبه 9:30 مدرسه بودیم. آرش رفت پیش بچه های مدرسه خودشون. مسابقه بین تیم های شویفت دبی، ابوظبی، شارجه و العین در دو گروه کلاس اولی ها و کلاس دومی ها برگزار میشد.

اول همه گروهها یک دور آزمایشی حرکات زمینی و پرش را انجام دادند. بعد مسابقه شروع شد. آرش تو تمرینش محشر بود و تنها موقع معلق برعکس بدنش کج میشد. بعد مسابقات شروع شد و آرش از آنجا که رشیدترین فرد تیمشون بود دروغگونوبتش آخر همه بود.

توی حرکات زمینی اولش یک کوجولو هول شده بود و برگشت سمت مربیش ولی در مجموع بد نبود. من که امید نداشتم مقام بیاره و همش خداخدا میکردم ناراحت نشه.

همه نوبت به نوبت مسابقات زمینی و پرش ها را انجام دادند و بعد بهشون بن غذا دادند و بدو بدو رفتند رستوران مدرسه، غذا خوردند و برگشتند سالن منتظر اعلام نتایج.

تیمی مدرسه شویفت دبی دوم شد.

انفرادی هم آرش تو مدرسه خودشون دوم شد و لوح تقدیر گرفت.

تیم ابوظبی در هر دو رده سنی اول شد.

خلاصه این هم ماجرای اولین مسابقه جدی آقای آرش خان که ختم به خیر شد و راضی از زمین مسابقه خارج شد. ماچ

پ.ن: فقط خدا میدونه چقدر خاطرات خوب دوران دبیرستان و مسابقات بسکتبال مدرسه مون در منطقه 2 و بعد مسابقات بین مناطق استان تهران و بعد مسابقات بین استانها برام تازه شد و دلم برای آن زمانها تنگ شد. تو همون چند ساعتی که تو سالن ورزش مدرسه آرش بودیم کلی خاطرات تلخ و شیرین مربوط به آن دوران مثل یک فیلم سینمائی از ذهنم گذشت. یک حس خوب و شیرین و در عین حال یک افسوس خفیف از اینکه چقدر زود دارم پیر میشم کلافهبهم دست داده بود.

/ 0 نظر / 5 بازدید